Léčebné lázně zabývající se onemocněními dýchacích cest, štítné žlázy a psychickými poruchami.

První vodoléčebný ústav na světě, který své léčebné metody opírá o prospěšnost čistého ovzduší a sílu pramenité horské vody kombinované s léty prověřenými léčebnými procedurami.


11 lázeňských domů

200 let      1. vodoléčebného ústavu

60 pramenů, pomníků, vyhlídek, křížů


Priessnitzovy léčebné lázně a.s. Jesenicko nemá silnější značku, než je Priessnitz. Díky zakladateli prvního vodoléčebného ústavu na světě Vincenzi Priessnitzovi nás znají všichni. Jeho odkaz je dokonce zapsán na Seznamu nemateriálních statků tradiční lidové kultury. Ostatně jesenické lázně opakovaně obhajují titul Czech Superbrands, takže Priessnitz je tady nejvíc. A ruku na srdce, kdo by neznal a nepoužíval Priessnitzův zábal ;-)

Už dříve na Gräfenberk, do nedotčené přírody Rychlebských hor a Jeseníků, přijížděli různí králové, vévodové a významné osobnosti tehdejší doby, aby si zde zlepšovali své zdraví. Léčebné metody opřené o prospěšnost čerstvého vzduchu a blahodárnost horské pramenité vody, kombinované s léty prověřenými léčebnými procedurami, byly a i dnes jsou tím hlavním lákadlem. Za jeho účinky se do Jeseníku přijíždí léčit lidé mající potíže s onemocněním dýchacích cest, štítné žlázy a psychických poruch.

Dnešní lázně ale nejsou jen desítky druhů procedur v jedenácti krásně opravených budovách, dnešní lázně jsou taky desítky milionů korun investovaných do zkvalitňování služeb a rozšiřování a rekonstruování areálu. Neprofituje z toho pouze na 15 tisíc pacientů každoročně přijíždějících ze všech koutů země, užitek má i 250 zaměstnanců pracujících pro lázeňský podnik. A je úplně jedno, jestli jde o fyzioterapeuta z procedur, servírku z lázeňské jídelny nebo pracovnici účtárny. 

Speciálně venkovní areál lázní je k dispozici i obyvatelům a návštěvníkům Jesenicka. Ti toho hojně využívají. Populární je u nich unikátní venkovní Balneopark V.Priessnitze, nově otevřený Adventure golf anebo rodinami s dětmi vyhledávaný Háj víly Ozdravy.

Společnost se v maximální míře snaží spolupracovat s místními firmami, ať už je to nákup služeb nebo výrobků z regionu nebo jiná forma vzájemné spolupráce. Je taky aktivní v podpoře zdejších spolků a klubů, a to nejčastěji těch, které se věnují dětem ve využití jejich volného času a rozvoji dovedností v oblasti hudby, sportu nebo vzdělání.

Priessnitz dostal Jeseník na mapu světa, nadšené recenze lázeňských hostů jej tam drží i teď, kdy je konkurence v lázeňství a cestovním ruchu vůbec, obrovská. Kvalita služeb je nejvíc, rozhoduje ale každý detail. Klienti lázní si například oblíbili nákup značkových upomínkových produktů, jež ve vydařeném designu značky Priessnitz Boutique dostanete i vy. V e-shopu jsou k mání výrobky z oblasti péče o tělo, knižní publikace i dobroty z lázní vč. kvalitního rumu s Priessnitzovým sanatoriem na etiketě.

Priessnitzovy lázně tu jsou 200 let a dalších 200 let budou. Stejně dlouho má Jeseník zajištěnu reklamu.


PRIESSNITZOVY LÉČEBNÉ LÁZNĚ - volné pracovní pozice (3)

LÉKAŘ PEDIATR
JESENÍK
Zaměstnavatel: Priessnitzovy léčebné lázně
Nástup: ihned
Vhodné pro: zkušený pracovník
Odměna: dohodou
Nabízíme:
- Zaměstnání ve významné společnosti,
- zajímavá práce v krásném prostředí,
- mzda + prémie,
- 5 týdnů dovolené,
- možnost bydlení,
- zaměstnanecké benefity (pracovní oblečení, poukazy, pobyty, stravování...).
Kontaktujte: E: personalni@priessnitz.cz

KUCHAŘ/KA
JESENÍK
Zaměstnavatel: Priessnitzovy léčebné lázně
Nástup: po dohodě
Vhodné pro: absolvent/zkušený pracovník
Odměna: dohodou
Práce: Příprava teplých rautových a servírovaných pokrmů dle denního jídelníčku pro lázeňské jídelny, zajištění stravy s dietním omezením dle pokynů nutričního terapeuta, příprava pokrmů pro mimořádné akce, výdej stravy ubytovaným klientům a spolupráce s ostatními úseky.
Nabízíme: Zaměstnanecké benefity; 5 týdnů dovolené; stabilní zaměstnání; možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu; odpovídající mzdové ohodnocení a prémie.

Kontaktujte: Tibor Macík, E: macik@priessnitz.cz

OBSLUHA BARU/RESTAURACE/KAVÁRNY
JESENÍK
Zaměstnavatel: Priessnitzovy léčebné lázně
Nástup: od dubna
Vhodné pro: absolvent/zkušený pracovník
Odměna: dohodou
Práce: Provozujeme gastro provozy (kavárna Sofie, denní bar v sanatoriu Priessnitz, restaurace Wienner Kaffehouse) a do nich hledáme kolegy/ně na servis. Může to být příprava kávy, čepováni piva, servis jídel a zákusků (dle typu provozu).
Pracujeme v systému dlouhý-krátký týden (12ti hodinové směny).
Nabízíme: Zaměstnanecké benefity; 5 týdnů dovolené; stabilní zaměstnání; možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu; odpovídající mzdové ohodnocení a prémie.
Kontaktujte: Tibor Macík, E: macik@priessnitz.cz


SÍDLO

PRIESSNITZOVY LÉČEBNÉ LÁZNĚ a.s.

Priessnitzova 12/299, JESENÍK 790 01

+420 584 491 111

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.