Zahnat hlad můžete mnoha způsoby. Naplnit žaludek jistou kvalitou už dá trochu práce. Ale najíst se kvalitně a v dobrém podniku, už vyžaduje určité rozhodovací schopností. Anebo se necháte nasměrovat do Restaurantu BOBROVNÍK (Lipová-lázně), který je právě tím stylovým místem, jehož interiéru dominuje fortelně zpracovaný kov, kámen a dřevo.

Je vcelku jedno, jestli se na 'Bobrajzu' zastavíte od pondělí do pátku na polední menu nebo si zajdete na Á la carte (z jídelního lístku), určitě na talíři vždycky najdete poctivě uvařené jídlo. Nebude vzácností, že na jeho chuti bude participovat některá lokální surovina. Totiž přesně to je filozofie provozovatele Jakuba Zakrzeckého. "Všude tam, kde region nabízí alternativu, jí chceme dát v kuchyni přednost.", vysvětluje pohodář Kuba. Šikovní kuchaři tak pracují třeba se sýry z Bělé, masem z Vlčic a Krnova, rakytníkovou limonádu z Velké Kraše … a nejnověji budou s regionálním produktem pracovat i číšníci - do nabídky zařazují místní pivo od Pivovaru Albert Michler z Bukové u Bernartic. Denně na čepu, denně v lahvi s sebou.

Aby byl medailonek o podniku s duší, jíž tvoří hlavně stabilní tým, musíme vyzdvihnout dispozice podniku. K velkému a malému salónku připočítáváme terasu a skvěle situovanou zahrádku, což Bobrovník otevírá dalším příležitostem, jak se s vámi potkat. Svatby, narozeninové oslavy, kary, firemní večírky a různé srazy jsou standardně v repertoáru, soudě podle jejich četnosti je servisují dobře, tak to zvažte i vy.

Pro nás místní je fajn, že na Bobrovníku můžete kromě hladu zahnat i žízeň, když v létě přijde. Podnik leží strategicky na cyklostezce Jeseník – Lipová a na žluté turistické značce směr Šerák. A v létě na Bobrovníku jede parádně zmíněná zahrádka s grilem, tak to asi nezůstane jen u pivka. Vaše děti delší zastávku uvítají, trampolína, houpačky, pískoviště… to jistí. Když není léto, tak je zima a v zimě na Bobrovníku půjčují skialpy a vyhřívají saunu, kdyby něco ;-)

Otevírací doba
PO - ČT 11:00 - 21:00
PÁ - SO 11:00 - 22:00
NE 11:00 - 20:00


Restaurant BOBROVNÍK - volné pracovní pozice (1)

KUCHAŘ/KUCHAŘKA
JESENÍK
Zaměstnavatel: Restaurant Bobrovník
Nástup: ihned
Vhodné pro: absolvent, zkušený pracovník
Odměna: dohodou
Práce: Do našeho týmu hledáme spolehlivou kuchařku/spolehlivého kuchaře.
Nabízíme: Práci v dobře fungujícím týmu, na dobře zavedeném místě.
Kontaktujte: M: 737 381 052.


Restaurant BOBROVNÍK

Bobrovník 8, LIPOVÁ-LÁZNĚ 790 61

+420 773 286 450


Restaurant BOBROVNÍK na positivJE

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.