Finanční poradenství, správa pohledávek
Pobočka mezinárodní skupiny zabývající se komplexní správou pohledávek - DebTech. Naše call centrum nabízí dlužníkům bezplatné poradenství pro splácení či refinancování závazků.


18 let call centrum v Jeseníku

ve 14
zemích skupina M.B.A. Consult působí

3000+
zaměstnanců ve skupině M.B.A. Consult


Společnost M.B.A. Finance s.r.o. je na území České republiky lídrem v poskytování call centrových služeb ve oblasti financí na území České republiky. Pobočka v Jeseníku se specializuje na komplexní správu pohledávek, pro kterou si ji najímá velká část společností působících v Česku v oborech např. bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikací anebo energetiky. Z kanceláří na jesenickém Masarykově náměstí denně odchází tisíce hovorů, mailů a dopisů, jejichž prostřednictvím se konzultanti a konzultantky M.B.A. Finance snaží pomáhat dlužníkům s řešením jejich nesplácených závazků.

Moderně pojatá správa pohledávek je nejblíže bezplatnému poradenství lidem, kteří mají potíže se splácením dluhů bankám, splátkovým společnostem, mobilním operátorům, dodavatelům energií, pojišťovnám a dalším obdobným organizacím. Sofistikovanými procesy a proklientským přístupem, si M.B.A. Finance drží pozici DetTech lídra, což z ní zároveň dělá jednoho z nejatraktivnějších zaměstnavatelů v okrese. Platí to zejména pro čerstvé absolventy sbírající první zkušenosti na pracovním trhu, ale i pro matky menších dětí hledajících zkrácené pracovní úvazky. Ostatně zaměstnance zde považují za největší hodnotu firmy. Tomu odpovídá i jejich firemní kultura a personální politika.

Pro Jesenicko je firma důležitá i v roli jakéhosi ambasadora finanční gramotnosti. Starají se o to jednak samotní zaměstnanci už tím, že o své práci se svým okolím mluví, aktivně tomu jde naproti i management firmy, když pro zdejší školy pořádá kurzy finanční gramotnosti. Jednou za rok se pak otevírají dveře call centra i široké veřejnosti, jíž se tak dostává možnosti nahlédnout do zákulisí technologicky vyspělé společnosti patřící k těm nejlepším v oboru. To i proto, že je M.B.A. Finance součástí mezinárodní skupiny M.B.A Consult působící ve 14 zemích světa. V rámci skupiny dochází ke sdílení know-how, ale i lidí, takže i z Jesenicka jde udělat pěknou mezinárodní kariéru.


M.B.A. FINANCE - volné pracovní pozice (1)

TELEFONNÍ KONZULTANT/KONZULTANTKA
JESENÍK
Zaměstnavatel:
M.B.A. Finance s.r.o.
Nástup: po dohodě
Vhodné pro: absolvent, uchazeč bez praxe
Odměna: 20-26.000 Kč
Práce: Komunikace s lidmi po telefonu - nejedná se o aktivní nabízení produktů a služeb.
Nabízíme:
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou; práci na plný i částečný úvazek; 5 týdnů dovolené; občerstvení na pracovišti zdarma; po zaučení možnost pracovat z domova; prostor pro seberealizaci a profesní růst; pracovat budete v mladém, přátelském kolektivu, v moderním prostředí v centru Jeseníku.
Kontaktujte: M: 734 499 715 nebo 605 598 530, E: kariera@mbacgroup.cz.


SÍDLO

M.B.A. FINANCE s.r.o.

Masarykovo nám. 1346, JESENÍK 790 01

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.