Když se velký lokální patriot Roman Janočko vrátil z Prahy a zatoužil po vlastním podniku, nechtělo se mu otevřít další "univerzální restauraci", kde dostanete na jednom místě osvědčenou kombinaci českých klasik, italské kuchyně a fast foodu. Přibral k sobě duo Kuba Litvík & Franta Csillam a společně poskládali originální gastro.
Koncept Naše BiSTRO možná klame názvem, ve skutečnosti jde o restauraci přinášející prvky street foodu, jaký v Jeseníku chyběl. Chlapci se inspirují po celém světě a vyžívají se právě v tom, že se nechtějí a nemusí nikam škatulkovat. Ano, drží v nabídce některé tutovky, ale užívají si i tvůrčí svobodu dostat občas na menu zajímavou exotiku. Taky hodně cestují a sbírají inspiraci.
Dokonce o jejich poledním menu se říká, že i když jde často o klasická jídla, tak z kuchyně vždycky přijde něco víc než polední menu. Umí povýšit třeba i hrachovou kaši.
Že Naše BiSTRO nemá být nuda, dokazují i příjemným servisem, který na čepu vedle lokální Holby s Keprníkem vždy drží jeden pivní speciál.
Interiér k podniku sedí. Ke všemu ta jejich letní terasa se zahradou…

Otevírací doba
PO - NE 11:00 - 22:00
PÁ - NE 8:00 - 10:00 (snídaně)


NAŠE BISTRO - volné pracovní pozice (0)


Naše BiSTRO

Tyršova 319/28, JESENÍK 790 01

+420 773 286 450


NAŠE BISTRO na positivJE

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.