Když se velký lokální patriot Roman Janočko vrátil z Prahy a zatoužil po vlastním podniku, nechtělo se mu otevřít další "univerzální restauraci", kde dostanete na jednom místě osvědčenou kombinaci českých klasik, italské kuchyně a fast foodu. Přibral k sobě duo Kuba Litvík & Franta Csillam a společně poskládali originální gastro.
Koncept Naše BiSTRO možná klame názvem, ve skutečnosti jde o restauraci přinášející prvky street foodu, jaký v Jeseníku chyběl. Chlapci se inspirují po celém světě a vyžívají se právě v tom, že se nechtějí a nemusí nikam škatulkovat. Ano, drží v nabídce některé tutovky, ale užívají si i tvůrčí svobodu dostat občas na menu zajímavou exotiku. Taky hodně cestují a sbírají inspiraci.
Dokonce o jejich poledním menu se říká, že i když jde často o klasická jídla, tak z kuchyně vždycky přijde něco víc než polední menu. Umí povýšit třeba i hrachovou kaši.
Že Naše BiSTRO nemá být nuda, dokazují i příjemným servisem, který na čepu vedle lokální Holbu s Keprníkem vždy drží jeden pivní speciál.
Interiér k podniku sedí. Ke všemu ta jejich letní terasa se zahradou…

Otevírací doba
PO - NE 11:00 - 22:00
PÁ - NE 8:00 - 10:00 (snídaně)


NAŠE BISTRO - volné pracovní pozice (1)

Zveřejněno 18.8.2023
KUCHAŘ/KUCHAŘKA
JESENÍK
Zaměstnavatel: Naše BiSTRO
Nástup: ihned
Vhodné pro: absolvent, zkušený pracovník
Odměna: dohodou
Práce: Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni do kuchyně.
Nabízíme: Chceš se do práce těšit a nebýt ve stereotypu? Máš rád/a gastro nebo cokoli kolem něj? Chceš mít v práci skvělý a přátelský kolektiv?
Kontaktujte: Roman Janočko, M: 773 286 450, E: roman.janocko@email.cz.
Platí do 17.9.2023


Naše BiSTRO

Tyršova 319/28, JESENÍK 790 01

+420 773 286 450


NAŠE BISTRO na positivJE

Made in Jesenicko © 2023 positivJE. Všechna práva vyhrazena.