Reklama, tisk, papír, zákaznický servis
Výroba reklamních nosičů a propagačním materiálů, grafické práce, potisk reklamních předmětů, tisk letáků, vizitek apod., gravírování, prodej kancelářských potřeb a papírnického sortimentu. 


30 let na trhu

ve 2
provozovnách

sídlo Zlaté Hory


Podnikatelé v ČR se nemohou z logiky věci pyšnit stoletou tradicí svých firem, pokud není řeč o restituovaných, privatizovaných či jinak zachraňovaných slavných značkách typu Tatra, Prim, Baťa, Kofola, které často mají buď původ ještě v první republice anebo jde o produkty komunistického hospodářství.
Proto každý, kdo své podnikání rozjel v divočejších 90. letech a funguje dodnes, zasluhuje uznání. Platí to dvojnásob pro živnostníky a malé firmy píšící svůj podnikatelský příběh na o něco chudším Jesenicku. Tímhle si prošli i 4 tehdy mladí kluci ze Zlatých Hor, kteří si v '94 řekli, že společně začnou podnikat. Krušné byly jejich začátky v malé kanceláři 4x4 metry, až by člověk zapochyboval, jestli název společnosti Studio-4 s.r.o. souvisí se čtyřmi zakladateli anebo tím rozměrem kanceláře ;-) Pokud jde o byznys, ten tehdy spatřovali ve výrobě firemních tabulí, propagačních materiálů, letáků a reklamních předmětů a v prodeji komponentů k počítačům. Když si uvědomíte, kolik se v té době mohlo ve Zlatých Horách prodat reklamních tabulí :-), kolik stála výpočetní technika, tiskárny a další nezbytný hardware, byla to od nich pořádná odvaha.
Dnes už v tom jsou jen dva společníci, bratři Jiří a Zdeněk Pěčonkovi, zato se s částí podnikatelské činnosti přesunuli do Jeseníku. Vše se vyrábí ve zmodernizované tiskařské dílně, která se stále nachází v domovských Zlatých Horách, kde se oba majitelé poměrně aktivně zapojují do života města a v Jeseníku provozují větší prodejnu kancelářských potřeb a realizují zde 'online' drobnější zakázky. Starší z bratrů Jiří sice dříve považoval prodej papírenského zboží za spíše doplněk hlavního byznysu, ovšem četné zákaznické zkušenosti potvrzují, že se v něm nakupuje dobře. I zde i v dílně se všech 28 zaměstnanců drží hesla pánů zakladatelů "Děláme víc, než musíme." a soudě podle toho, že jsou na trhu už 25 let, jim to jejich zákazníci věří. Ostatně ani jeden z bratrů nenosí nos nahoru, jakože jsme borci, a Jiří s velkou dávkou pokory říká, že je hrdý na to, že celou tu dobu přežili, a to měli na mále. Odhodlaně bojují i dnes, v době obrovského a někdy až nesmyslného tlaku na cenu pod heslem "A sleva bude kolik?", rostoucích nároků na technologie a kvalitu a vinou byrokracie možná ne v zrovna přívětivém podnikatelském prostředí.

Pěčonkovým a Studiu 4 držíme palce a přejeme jim klidnější druhou pětadvacítku, i když konkurenční prostředí s potiskem textilu, tiskem letáků a vizitek někde v Číně pro ně bude jistě výzvou ;-)


STUDIO 4 - volné pracovní pozice (1)

PRÁCE VE VÝROBĚ REKLAMY
ZLATÉ HORY
Zaměstnavatel:
Studio-4 s.r.o.
Nástup: ihned
Vhodné pro: zkušený pracovník/snaživý absolvent
Odměna: Odpovídající mzdové podmínky.
Práce: Obsluha tiskových zařízení, polepy vozidel, výroba reklamních poutačů, montážní práce, potisk reklamních předmětů.
Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí; trvalý pracovní poměr; zajímavou a různorodou práci; zázemí stabilní společnosti; zaškolení.
Kontaktujte: M: 777 141 540, E: zamestnani@studio4.cz


SÍDLO

STUDIO-4 s.r.o.

Nádražní 186, ZLATÉ HORY 793 76

+420 581 112 800

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.