Výroba oblečení a módních doplňků
Oblečení a doplňky do města, lesa, na špacír se psem či jiným věrným tvorem.


4 kamenné prodejny

160tis.+ sleduje Facebook Woox


Woox Syndicate s.r.o. Českým chapadlem wooxusní chobotnice jsem byl požádán o úvodní slovo na nový web. Strašně těžký úkol. Vždycky jsem byl extrémně skromný, psát o WooXu mi tedy působí četná duševní zranění. Posuďte sami:

Před čtyřmi roky, třista dny, dvaceti hodinami a zhruba třinácti sekundami, začala první prkna Woox sjíždět z devatero kopců. Uhnětl jsem srandovní web a celý rozechvělý vypustil do světa první kolekci. Pár fošen, jedno vázko, boty. Byl jsem nadšený. V 90%-ti procentech obchodů, kam jsem zamýšlel svoje parády hrnout, nadšení nesdíleli. Přijít s novou značkou v dobách ekonomické agónie prý není úplně prozíravé, spíše prosíravé. Neva, řekl jsem si a řekl jsem si to dobře.
Promoušn je potřeba. To jsem věděl z televize. Ok, vždycky, když vyjdu z baráku, budu mít na sobě WooX. Nosit ve třicetistupňových vedrech snowboardové boty, lyžařské brýle místo slunečních, nebo woox protect shorts místo plavek začalo být nepraktické, chvílemi mírně výstřední. Taky se se mnou rozešla přítelkyně. Došlo mi, že musím začít fofrem vyrábět vlastní kolekce oblečení. Hlavně kvůli modelkám, co je v nich budu fotit a tyvole, co kdybych dělal i tílka, no a spodní prádlo!!! Haha, bezva, poďme na to.
V momentě, kdy jsem už vyráběl prkna, vázání, boty, páteřáky a helmy, brýle, čepice a rukavice, softshell bundy, thermofleece, mikiny, trikoty, svetry, spoďáry a fusekle, pásky, peněženky, flipflopy, a obaly na telefony, vzpomněl jsem si, že teplé obaly na lidi je to, co mi ještě chybí. Poněvadž to vzpomenutí proběhlo nedávno, je zimní oblečení novinkou roku 2011. S reálnou funkčností pětimetr vody na pětimetr páry je dostačující na zimní radovánky mírného pásu. Disponuje takovým množstvím kapes, že než najdeš klíče od bytu, tak Tě od umrznutí zachrání jen poctivá podšívka ze 100% novozélandských polyesterů. Přesně do těch balí ovčáci svoje merino ovce, když je jim nehorázná kláda. Navíc to oblečení vypadá tak dobře, že důrazně nedoporučuju chodit kolem zrcadel a reflexních povrchů. Víte, jak dopadl narcis u studánky.
Když mi kamarád, který umí britsky, přečetl v The Economist, že WooX se stal českou značkou s nejširší produktovou řadou, prudce mi stouplo sebevědomí. Přestal jsem chodit bočníma uličkama a vlítnul do šoubyznysu. Letošní Summer zevling tour po českých a slovenských hudebních festivalech ze mě udělalo zvíře a z WooXu oblíbený brand mnoha wooxerů a wooxerek.
Všechny wooxery a wooxerky miluju (platonicky, reálně by se to nedalo stíhat). Proto dřu bez ustání na nových vychytávkách, produktech a blbinkách jen proto, abych viděl šťastné, usměvavé a entuziastické bytosti oděné do mých výtvorů. Udělej mi radost a staň se součástí WooX klanu. Respektive - nečum a kupuj.

WOOX - volné pracovní pozice (0)


SÍDLO

Woox Syndicate s.r.o.

Bezručova 1371/4b, JESENÍK 79 01

+420 725 222 121

Made in Jesenicko © 2023 positivJE. Všechna práva vyhrazena.