Výroba oblečení a módních doplňků
Oblečení a doplňky do města, lesa, na špacír se psem či jiným věrným tvorem.


4 kamenné prodejny

160tis.+ sleduje Facebook Woox

miliony Kč do online reklamy


Woox Syndicate s.r.o. Začínali jako prodejci snowboardů a věcí kolem této zimní kratochvíle, postupně se ale vypracovali v daleko šířeji rozkročenou oděvní firmu, která si vtipnou komunikací, ale hlavně kvalitní produkcí, hýčká svoji komunitu. Záměrně neříkáme zákazníky, okolo jesenické módní značky Woox se totiž tvoří doslova komunita.

Může za to mluvčí značky Richard Woox. On dokáže i vyprodání konkrétního artiklu oznámit tak, že ho za to máte rádi. Jeho vtipné posty na wooxusním facebookovém profilu hltají desítky tisíc loajálních wooxerů. Je to ta nejlevnější reklama a díky ní opakovaně se vracející zákazníci. Buďte si ale jisti, že za dnes standardní online marketing, jaký móda prodávaná přes e-shop vyžaduje, vydává jesenická firma ročně desítky milionů korun. A propo, čeští top vývojáři e-shopů Shoptet, se programování své premium verze učili právě na e-shopu Wooxu. Ti se nespoléhají jenom na internet, provozují i čtyři kamenné obchody, z toho dva v domovském Jeseníku.

Jejich výrobní portfolio obnáší prakticky vše, co typický zákazník nosí - od ponožek po kulicha. Hlavní produktovou kategorií je funkční a stylové oblečení do města i do lesa a specialitou kožené doplňky. Ty vznikají v prostorách bývalého textilního závodu Moravolen, tedy se pyšní visačkou 'Made in Jeseník'. Stejnou visačku nosí i slovenská paní prezidentka, kterou wooxáckou flanelkou obdaroval český prezident, když mu gratulovala k volebnímu vítězství.

Jako produkty značky Woox hrdě nosí holky a kluci po celém Česku, tak hrdě do práce chodí její zaměstnanci. Přímo z útrob vedení firmy víme, že se Woox stává samořízenou firmou, v níž může být každý jeden člověk za a) spokojený a za b) spoluzodpovědný za budoucnost značky Woox a tím i zmíněnou vlastní spokojenost.


Mluvčí firmy Richard Woox nám dovolil dvě otázky.
positivJE: Richarde, co je pro tebe důležité?
Richard: Jít ven, koukat se, naslouchat, vnímat. Nepřemýšlet, co si vzít na sebe, když není jasno a bezvětří.
positivJE: A pro firmu?
Richard: Oblečení, které tvoříme, funguje v každém počasí a všude. Být nadšení ze tvého nadšení, když se vrátíš z cesty kolem světa a potřebuješ nám říct, jak skvěle ti fungovala tvá jediná bunda: větrovka s membránou a podlepenými švy. Pěstovat spokojenost. A tvořit společně lepší dílo.


WOOX - volné pracovní pozice (0)


SÍDLO

Woox Syndicate s.r.o.

Bezručova 1371/4b, JESENÍK 79 01

+420 725 222 121

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies