Stavební firma
Kompletní stavební činnost od oprav a údržbu nemovitostí, přes základy a spodní stavbu, sanace, rekonstrukce, výměny střech, nebo zateplování, až po stavby na klíč.


100%
pozornost zákazníkovi

100%
fokus na kvalitu

100%
transparentnost vůči klientovi


Jedním z impulsů, proč vznikla stavební firma StavForce, s.r.o., byl pocit, že na stavebním trhu panuje určitý deficit důvěry mezi stavebníky a investory (zákazníky). Právě otevřeným přístupem bojuje firma za zlepšování vztahů. Stojí na tom i filozofie jejího podnikání - Spolu stavíme budoucnost.

Ano, na prvním místě je preciznost odvedené práce a kvalita použitých materiálů, to ale ve StavForce považují za naprostou samozřejmost. Ve skutečnosti si zakládají na maximální transparentnosti, kdy jejich zákazníci musí vědět přesně, co, za kolik a proč platí. "V našem slovníku nenajdete slovo 'vícepráce', za které se dnes dá schovat nekvalita, neschopnost, neserióznost…", vysvětlil zakladatel firmy Jan Dorničák.

Ve firmě chápou, že na podání ruky se dnes nemovitosti nestaví, přesto se chovají tak, jako by byl stisk pravačky posvátným aktem. Podmínky spolupráce jsou oběma stranám předem jasné, minimalizují se tak nedorozumění, která u stavebních projektů běžně vznikají.

S transparentností, kvalitou a seriózním přístupem, se StavForce uchází o většinu typů stavebních zakázek, jež klidně mohou obnášet drobnou opravu na starším domku, nové schody, parkování na auto, opravu střechy, ale klidně může jít o rozsáhlou rekonstrukci rodinného domu nebo novostavbu včetně základové desky.

"Díky svým předchozím zkušenostem z oboru přesně vím, co jde směrem k zákazníkům dělat jinak a lépe. Vlastně dost věcí děláme přesně naopak, než je ve stavebnictví zvykem.", dal nahlédnout do své podnikatelské filozofie Jan Dorničák. Na zakázkách, které už má StavForce za sebou, se nádherně ukazuje, že se zákazníkům jejich přístup zamlouvá.


STAVFORCE - řekli o nás

Ondřej PODŠKUBKA (zákazník): "Výborná práce, výborná spolupráce, skvěle vyřešené problémy, které se objevily po sundání původní konstrukce, snaha držet výdaje pod kontrolou, byla radost s Vámi spolupracovat, díky." 

Lubomír SAMEK (zákazník): "Profesionální přístup, schodiště je součástí bytového domu na Husově ulici tzv. Střelnice. Firma měla vše hotové do deseti dnů. A k mému překvapení se vešla i do smluveného finančního limitu. Firmu mohu všem vřele doporučit. Za BD Jeseník - Husova."


STAVFORCE - volné pracovní pozice (0)


SÍDLO

STAVFORCE, s.r.o.

Studený Zejf 28, PÍSEČNÁ 790 82

+420 731 917 989


STAVFORCE na positivJE

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies