Výroba plastových produktů
Designové a funkční květináče, samozavlažovací truhlíky, designové boby a kluzáky, polykarbonátové lopaty, plastoví pomocníci pro zahradu a do domácnosti aj.


48     exportních zemí

5000+  produktů

250  zaměstnanců


Plastkon product s.r.o. je česká rodinná firma s dlouholetou tradicí, která má svůj výrobní závod v téměř sto let staré továrně v Mikulovicích. Zde navrhujeme a vyrábíme produkty, z nichž některé získaly ocenění jako Red Dot Design nebo Heureka Product of the Year  a dlouhodobě se držíme v žebříčku top českých rodinných firem časopisu Forbes. 
Denně děláme něco pro to, aby naše výrobky oceňovali zejména naši zákazníci. Těch jsou na téměř padesátce trhů stovky tisíc. Nejčastěji je oslovujeme prostřednictvím regálů a pultů nadnárodních řetězců typu Kaufland, Bauhaus, Sportisimo, Auchan, Coop aj.

Do našeho výrobního portfolia patří několik samostatných značek jako Gizmo Riders (boby a kluzáky pro zimní radovánky), Armstrong (polykarbonátové lopaty pro boj se sněhem), Gardenico (truhlíky a květináče pro radost na zahradě) a Flower Lover (designové květináče, které oživí každý interiér).
Vedle těchto 'designovek' do naší produkce spadají i tradiční plastové výrobky sloužící v domácnosti či na zahradě. Myslíme tím koše, dózy, přepravky, mísy, tácy, kbelíky, bábovičky apod.

Nejsme továrna na šablony. Jsme tým specialistů, designérů, vývojářů forem a obalů, který vytrvale modernizuje výrobu, inovuje produkty, abychom zůstávali konkurenceschopnými nebo abychom dokonce v některých segmentech patřili k lídrům.


PLASTKON - volné pracovní pozice (4)

GRAFIK/GRAFIČKA
MIKULOVICE
Zaměstnavatel: Plastkon product s.r.o.
Nástup: ihned
Vhodné pro: absolvent
Odměna: neuvedeno
Práce: Tvojí náplní práce bude výtvarné i grafické zpracování veškerých propagačních materiálů a reklamních podkladů. Tvorba návrhů výrobků, obalů, návodů, nálepek a vizitek ale i firemních značek. Vypracování bannerů, pozvánek, podpisů a ilustrací pro web a sociální sítě. Fotografování a tvorba videí firemních produktů. Nabízíme: Zajímavou práci v rozvíjející se stabilní české firmě; vhodné pro absolventy i uchazeče s praxí; možnost získání nových znalostí, zkušeností; zajímavé finanční ohodnocení, firemní benefity; školení zaměstnanců ke zvyšování kvalifikace je u nás samozřejmostí.
Nabízíme: Zajímavou práci v rozvíjející se stabilní české firmě; příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí; možnost získání nových znalostí a kariérního růstu; dobré finanční ohodnocení a firemní benefity; školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru; dotované stravování; slevu na firemní výrobky.
Kontaktujte: Aneta Macková, M: 723 910 696, E: aneta.mackova@plastkon.cz.

NÁKUPČÍ/LOGISTIK
MIKULOVICE
Zaměstnavatel: Plastkon product s.r.o.
Nástup: dohodou
Vhodné pro: zkušený pracovník
Odměna: neuvedeno
Práce: Zajištění nákupu materiálu s ohledem na plán výroby. Vedení poptávkového řízení, výběr dodavatele podle zadaných hledisek, dojednání podmínek. Vystavování a evidence objednávek, správnost faktur, kontrola termínů dodání. Vedení skladové evidence, inventury, zpracování inventur, vyskladňování do výroby. Vedení konsignačního skladu hmoty, odpovědnost za správnou aktivaci materiálu z KS. Přejímka dodávek nakupovaných dílů, kontrola s dodacím listem, příjem a naskladnění na příslušné sklady. Reklamace neshodných dodávek nakupovaných dílů. Účast na poradách vedení, informování oddělení o závěrech z porad vedení. Vedení a motivace podřízeného manipulanta.
Požadavky: SŠ vzdělání, VŠ výhodou. Práce na PC (Word, Excel, Outlook). Aktivní přístup k práci, spolehlivost, zodpovědnost, výborné organizační a komunikační schopnosti, flexibilita. ŘP sk. B výhodou. Základní znalost AJ (pokročilá znalost výhodou).
Nabízíme: Firemní počítač a telefon. Zajímavou práci v rozvíjející se stabilní české firmě. Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí. Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu. Dobré finanční ohodnocení a firemní benefity. Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru. Přímý kontakt s majiteli společnosti a realizací zakázky. Dotované stravování. Slevu na firemní výrobky.
Kontaktujte: Kontaktní formulář zde.

KONSTRUKTÉR LISOVACÍCH STROJŮ
MIKULOVICE
Zaměstnavatel: Plastkon product s.r.o.
Nástup: dohodou
Vhodné pro: zkušený pracovník
Odměna: dohodou
Práce: Hlavní náplní nabízené pozice bude konstrukce lisovacích nástrojů a částí strojů; tvorba výkresové dokumentace; práce s daty...
Nabízíme: Zajímavou práci v rozvíjející se stabilní české firmě; vhodné pro absolventy i uchazeče s praxí; možnost získání nových znalostí, zkušeností a kariérního růstu; velmi dobré finanční ohodnocení a firemní benefity; školení zaměstnanců ke zvyšování kvalifikace je u nás samozřejmostí.
Kontaktujte: Vyplňte kontaktní formulář zde.


LISAŘ/LISAŘKA
MIKULOVICE
Zaměstnavatel: Plastkon product s.r.o.
Nástup: dohodou
Vhodné pro: zkušený pracovník
Odměna: dohodou
Práce: Tvou hlavní zodpovědností bude obsluha vstřikovacích a lisovacích strojů, odebírání výrobků od strojů a robotů, balení jednotlivých zakázek, značení výrobků čárovými kódy a vizuální kontrola výroby.
Nabízíme: Zajímavou práci v rozvíjející se stabilní české firmě; vhodné pro absolventy i uchazeče s praxí; možnost získání nových znalostí, zkušeností; zajímavé finanční ohodnocení, příplatky za směnný provoz; firemní benefity; školení zaměstnanců ke zvyšování kvalifikace je u nás samozřejmostí.
Kontaktujte: Vyplňte kontaktní formulář zde.


SÍDLO

Plastkon product s.r.o.

Hlavní 147, MIKULOVICE 790 84

+420 584 487 130

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies