Katalog Jesenicka: Plastkon v Mikulovicích vyrábí plastikářskou klasiku i designové produkty

19.10.2023

Plastkon product je česká rodinná firma s dlouholetou tradicí, která má svůj výrobní závod v téměř sto let staré továrně v Mikulovicích. Zde navrhují a vyrábí produkty, z nichž některé získaly ocenění jako Red Dot Design nebo Heureka Product of the Year a dlouhodobě se drží v žebříčku top českých rodinných firem časopisu Forbes.

Každý den pracují na tom, aby jejich výrobky oceňovali zejména zákazníci. Těch jsou na téměř padesátce trhů stovky tisíc. Nejčastěji se s výrobky Plastkonu potkávají v regálech a na pultech nadnárodních řetězců typu Kaufland, Bauhaus, Sportisimo, Auchan, Coop aj.

Do výrobního portfolia patří několik samostatných značek jako Gizmo Riders (boby a kluzáky pro zimní radovánky), Armstrong (polykarbonátové lopaty pro boj se sněhem), Gardenico (truhlíky a květináče pro radost na zahradě) a Flower Lover (designové květináče, které oživí každý interiér).

Vedle těchto 'designovek' do produkce lisařů z Mikulovic spadají i tradiční plastové výrobky sloužící v domácnosti či na zahradě. Myslíme tím koše, dózy, přepravky, mísy, tácy, kbelíky, bábovičky apod.

Plastkon není továrna na šablony. Jsou týmem specialistů, designérů, vývojářů forem a obalů, který vytrvale modernizuje výrobu a inovuje produkty, aby zůstával konkurenceschopným nebo aby dokonce v některých segmentech patřil k lídrům.

Foto (zdroj): Plastkon
PLACENÝ OBSAH

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies