Fasádní zateplovací systémy po celé Evropě, akustické panely v Alžíru a v Austrálii, obkladové pásky v Kanadě a další výrobky po celém světě…

Výrobce a dodavatel vnějších kontaktních tepelně izolační systémů, lepicích a stěrkových hmot, omítkovin, fasádních a interiérových barev, akustických panelů, obkladových pásků pro povrchovou úpravu fasád.


30 let na trhu

32+ exportních zemí

přes12 mil. m2 fasád


Skorošický výrobce stavebních materiálů STOMIX, spol. s r.o. působí ve stavebnictví téměř tři dekády. Původně se etabloval jako výrobce a dodavatel vnějších kontaktních tepelně izolačních systémů. Od poloviny roku 2011, kdy se firma stala součástí nadnárodní společnosti Sto, se ve Skorošicích opřeli do dalšího rozšiřování portfolia. Do výrobního programu přibrali i některé produkty německého koncernu. STOMIX začal naplno využívat své propojení s jedním ze světových lídrů inovací ve vývoji a výrobě zateplovacích systémů a dalších progresivních stavebních materiálů.

Dnes ze Skorošic na paletách odjíždí fasádní hmoty pro zateplovací systémy řady STX.THERM. Oblíbené jsou také nové produkty. Patří mezi ně například akustické panely StoSilent Direct, jejichž výrobu zdejším zkušeným a šikovným pracovníkům svěřil německý vlastník. Nejčerstvější novinkou je pak výroba obkladových pásků věrně imitujících cihlové zdivo (Sto Cleyer B).

ZAMĚSTNANCI NA PRVNÍM MÍSTĚ

Společnost si váží svých zaměstnanců a snaží se jim vytvořit takové podmínky, které přispívají k jejich spokojenosti, profesnímu růstu a rozvoji odborných znalostí a dovedností. Zaměstnává více jak 40 zaměstnanců, z nichž cca 25 jich pracuje ve výrobě.

STOMIX se považuje za moderně smýšlející organizaci, jíž nejsou cizí pojmy jako udržitelnost, společenská odpovědnost a ochrana životního prostředí. Vlastní společenskou zodpovědnost si pravidelně nechávají potvrzovat certifikačními autoritami. Dělají hodně proto, aby zákazníci nemuseli o společnosti STOMIX a jejích dodavatelích ani vteřinu pochybovat.

Tyto principy uplatňují i vůči svému nejbližšímu okolí. V prvé řadě udržují etickou firemní kulturu ve prospěch zaměstnanců. Vedle toho hledají cesty, jak podpořit zejména vzdělávání na Jesenicku, za čímž se nachází různé formy pomoci zejména místním mateřským a základním školám.


STOMIX - volné pracovní pozice (0)


SÍDLO

STOMIX, spol. s r.o.

Skorošice 197, SKOROŠICE 790 65

+420 584 484 111

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.