Výroba kontejnerů
Výrobce kancelářských, sanitárních a skladových kontejnerů a kontejnerových modulů.


CS-CONT s.r.o. je expandující, dynamickou společností s obrovským potenciálem růstu, která zaměstnává více než 600+ zaměstnanců a je jedním z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v okrese Jeseník. Společnost si váží svých zaměstnanců a snaží se jim vytvořit takové podmínky, které přispívají k jejich spokojenosti, profesnímu růstu, rozvoji odborných znalostí a dovedností.

Obchodování s kontejnery (prodej a pronájem) v celé Evropě je organizováno firmou CONTAINEX Container - Handelsgesellschaft m.b.H., která se v lednu 2018 stala 100% vlastníkem akciové společnosti Česko - slezská výrobní. Firma je součástí rakouského koncernu WALTER GROUP. Její finanční zázemí zabezpečuje naší společnosti odpovídající solventnost a umožňuje zabývat se tím podstatným, a to je výroba obytných a sanitárních kontejnerů a objektů složených z kontejnerových modulů.

Stabilní postavení na tuzemském i zahraničním trhu je především výsledkem dlouholeté spolupráce s našimi partnery a dodavateli a proto naše firma klade důraz na jejich spokojenost, na kvalitu dodávaných výrobků a dodržování dohodnutých závazků a termínů.


CS-CONT - volné pracovní pozice (14)


SÍDLO

CS-CONT s.r.o.

Nerudova 438, ZLATÉ HORY 793 76

+420 584 487 427

Made in Jesenicko © 2022 positivJE. Všechna práva vyhrazena.