Katalog Jesenicka: CS-CONT plní roli lídra mezi zaměstnavateli

08.12.2023

Když dáváte práci přibližně šesti stovkám lidí, musíte být uvěřitelně prozaměstnanecky orientovaná firma. Najít totiž potřebný počet kolegyň a kolegů je výzva, kterou kdybyste dělaly blbě, tak byste je prostě nenašly. Jestli někdy žehráme na to, že se místní, mnohdy zajímavé, firmy směrem do regionu neprezentují dostatečně aktivně, tak pro zlatohorský CS-CONT tohle neplatí. U něj máme pocit, že dobrou komunikací si ze svých zaměstnanců dělá autentické ambasadory.

To v situaci, kdy sama firma hovoří o potenciálu pro vlastní rozvoj a růst. Pro největší podnik vyloženě dobrá zpráva a pro vedení dostatečná motivace vážit si zaměstnanců a vytvářet jim přívětivé podmínky, které přispějí k jejich spokojenosti, profesnímu růstu, rozvoji odborných znalostí a dovedností. Může to znít jako klišé, ale CS-CONT automatizuje výrobu a bude potřebovat zaměstnance s příslušnými dovednostmi a motivací.

Před pěti lety zlatohorský podnik 100% ovládnul rakouský vlastník – společnost CONTAINEX Container - Handelsgesellschaft m.b.H. Bývalá Česko-slezská výrobní je tak součástí rakouského koncernu WALTER GROUP. Její finanční zázemí dává CS-CONTU prostor zabývat se ve Zlatých Horách jenom tím, co tamní lidé umí nejlíp – vyrábět obytné a sanitární kontejnery a kontejnerové moduly.

Celé to funguje a je to i zásluha opečovávané spolupráce firmy s partnery a dodavateli. Dodržování dohodnutých závazků a termínů je pro vedení firmy stejnou mantrou, jako budování vztahů se zaměstnanci.

V positivJE jsme rádi za to, že CS-CONT prakticky nevynechá jedinou příležitost, jak se přidat k našim aktivitám.

Foto (zdroj): CS-CONT
PLACENÝ OBSAH

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.