Zakázková výroba kosmetických přípravků, doplňků stravy, veterinárních přípravků a zdravotnického prostředku

Vývoj a výroba produktů nejvyšší kvality s využitím přírodních účinných látek a s vysokou přidanou hodnotou pro spotřebitele, ohleduplné vůči životnímu prostředí.


 5000  výrobků za směnu

550+ surovin

od 2019  nová výrobní hala


Naturfyt - Bio s.r.o. Nejsou jediným, rozhodně ale nejvýznamnějším výrobcem kosmetiky na Jesenicku. Ve zdejší průmyslové zóně stojí od roku 2019 jejich super moderní hala, ve které ani zdaleka nemíchají pouze přírodní kosmetiku. Výrobní program zahrnuje ještě doplňky stravy, veterinární přípravky a zdravotnické prostředky. Stavba výrobní haly vyšla na ¼ miliardy korun a vyniká velkou kapacitou výroby a vysokou mírou automatizace, kvalitu zakázek hlídá přesným software. Kombinace, jakou hledají nejnáročnější zákazníci.

Byznysově je Naturfyt - Bio specialistou na zakázkovou výrobu. Najímají si je kosmetické značky nejen z Česka, protože jim mohou svěřit celý výrobní proces. To znamená od samotného vyvinutí produktu, přes jeho namíchání a výrobu, až po naplnění, zabalení a distribuci kamkoli. K tomu slouží špičkové technologie a stroje. Úroveň vybavení je srovnatelná s vybavením ve farmaceutických provozech. Jesenicko se o tom může přesvědčit na Dni otevřených dveří, jež tým okolo zakladatele Rodana Hojgra pravidelně pořádá. Ten výjimečnost firmy vidí takto: "Spojujeme pět elementů, které jsou pro kvalitní produkt důležité – vědecké poznatky, moderní technologie, vysoké know-how vlastního výzkumu, přírodní zdroje a funkční suroviny.".

Při svém prakticky světovém podnikání Naturfyt - Bio nezapomíná na domovský region, firma je na Jesenicku velmi aktivní. Nejen podporou kulturních a společenských akcí, ale i aktivitami, do nichž se zapojují samotní zaměstnanci. Například mají ve správcovství Editin pramen a starají se o další drobné památky na Jesenicku. Také propůjčují své výzkumné pracoviště talentovaným dětem z badatelského projektu T-Expedice.

Naturfyt - Bio je přesně ta firma, jejíž působení dělá Jesenicku skvělou reklamu, a to především svým podnikatelským příběhem - jsou špičkou oboru. V roli inspirátorů zdejších podnikatelů vystupují i v otázce společenské zodpovědnosti a udržitelného podnikání, jako se to od správného lídra očekává.


NATURFYT-BIO - volné pracovní pozice (0)


SÍDLO

NATURFYT - BIO s.r.o.

Za Podjezdem 501/26, JESENÍK 790 01

+420 

Made in Jesenicko © 2023 positivJE. Všechna práva vyhrazena.