Dobrá zpráva, Naturfyt - Bio rozšiřuje výrobu

03.10.2023

Bedlivě sledujeme ekonomickou situaci v České republice, přibývá hlasů a vlastně i důkazů, že naše hospodářství zadrhává. S o to větším gustem přinášíme zprávy dobré, dokazující, že ne všeho se týká pokles.

Jesenický Naturfyt - Bio zabývající se výrobou přírodní a konopné kosmetiky, zdravotnického prostředku, veterinárních přípravků a doplňků stravy, rozšiřuje svou výrobu. Nezdá se to, ale od prvního nápadu, po spuštění testovacího procesu utekly tři roky a investováno bylo nemálo peněz. Teď jsou v Naturfytu v příslovečné cílové rovince. Zabíhají se na míru stavěné špičkové stroje i software a ladí se technologicky náročný výrobní postup, protože to vše bude sloužit k výrobě suroviny vstupující do zdravotnického prostředku Enterosgel.

Vedle rozšíření produkce, což je samo o sobě pozitivním signálem z jedné konkrétní firmy, to znamená i práci pro nové lidi. Naturfyt je moderní zaměstnavatel a myslíme i v mnohém vzor pro ostatní.

Právě v jeho prostorách ve čtvrtek spolu s Inovačním centrem Olomouckého kraje pro zdejší podniky pořádáme workshop na téma ESG a udržitelnost podnikání. Z poradenské společnosti PwC o tom přijede pohovořit Radka Nedvědová, expertka na problematiku a jinak rodačka ze Zlatých Hor.

Foto (zdroj): Naturfyt – Bio

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.