350 dětí poznalo Naturfyt - Bio

04.07.2023

Mladí se tady po studiích moc nevidí, to je známá věc. Kromě jiného argumentují tím, že je na Jesenicku obtížné najít zajímavou práci. Pravidelní čtenáři positivJE by mohli vědět, kolik firem ve skutečnosti umí atraktivní kariéru nabídnout.

Pokud se to neví, je to pro zaměstnavatele jasná zpráva - dávejte o sobě více vědět. Třeba přes Katalog Jesenicka ;-) Další cestou, jak toho dosáhnout, je otevřít svoji firmu veřejnosti. Ukázat zákulisí, pochlubit se úspěchy a prezentovat volné pracovní pozice. Jako se opřeli do budování vztahu s veřejností v Naturfyt - Bio a neskončilo jen u dne otevřených dveří.

Firma podporuje mladí, jak potvrzuje každoročním zapojením do badatelského projektu T-Expedice, v němž si nadaní žáci a studenti hrají na vědce. Předvedla to i porcí exkurzí, které ke konci školního roku zorganizovala pro zdejší základní i střední školy.

Na 350 dětí prošlo moderní výrobní halou Naturfyt - Bio, kde se seznámili s jeho výrobním programem zahrnujícím přírodní kosmetiku, doplňky stravy, veterinární přípravky a zdravotnický prostředek. Nakoukli do procesu vývoje a výroby, dokonce si mohli vyzkoušet přípravu a plnění produktu.

Těchto 350 návštěvníků už teď moc dobře ví, že na Jesenicku je nejméně jedna inovativní firma a sídlí v zóně Za Podjezdem.

Ale ono jich je tu samozřejmě víc, stačí sledovat positivJE.

Foto (zdroj): SPŠ Jeseník, Naturfyt - Bio

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.