Jedna z nejmodernějších firem Jesenicka - Naturfyt-Bio - má zítra den otevřených dveří

08.06.2023

Troufáme si říct, že byznysové Jesenicko známe dobře. Víme, jaké firmy tady máme, v čem podnikají a jak se jim v tom vede. A taky víme, jak často o nich vy nevíte. No, i když zrovna vy (čtenáři positivJE) asi většinou víte ;-) I proto jsme spustili Katalog Jesenicka, proto vás teď chceme do jedné z nejzajímavějších firem poslat.

Naturfyt - Bio je jedním z mála, zato rozhodně největší, zástupců kosmetického průmyslu na Jesenicku. Před pěti lety si v Jeseníku postavili super moderní výrobní halu, ve které na zakázku vyvíjí a vyrábí přírodní kosmetiku, doplňky stravy, zdravotnické prostředky a veterinární přípravky. Technologiemi našlapaná budova má všechno - od laboratoře, přes výrobu, kompletaci až po expedici. Člověk by ani nevěřil, co všechno za takovým byznysem stojí a že to vlastně stojí i u nás v průmyslové zóně Za Podjezdem v Jeseníku.

Takže, kdyby vám to za to stálo, zítra odpoledne (15-18 hod.) mají v Naturfyt - Bio den otevřených dveří. Nechají vám nakouknout do útrob špičkové firmy, rozhodně se dovíte, jak se do tuby či kelímku dostane krém. Nepřehlédnete, že Naturfyt - Bio je vlastně úplně v pohodě firma s fajn lidmi, pohodovou atmosférou, technologiemi, kvalitním výrobním programem a že je skvělé ji tady v Jeseníku mít.

Pokud chce vědět o dalších průmyslových firmách, mrkněte do našeho katalogu.

Foto (zdroj): Naturfyt - Bio

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.