Chytrý květináč mikulovického Plastkonu

20.09.2019

Komu se daří udržet bylinky v květináči dlouhodobě na živu, ať zvedne ruku. Rozmarýn vydrží hodně, ale taková bazalka? Pokud si na ni nepořídíte speciální květináč vyráběný v mikulovickém Plastkonu, vždycky to s ní bude boj.
Tahle firma je dost dobrá v inovacích, její novinky se navíc rodí přímo v Mikulovicích, kde má tým vývojářů pracujících s počítači a moderními technologiemi včetně 3D tisku. A těmhle lidem se podařilo vyvinout a do masové produkce dostat designově vydařený, a hlavně funkční květináč Cobble. Díky tomuhle květináči už budete mít bylinky vždycky čerstvé.
Chytrý květináč Cobble je součástí produktové řady Flower Lover vyráběné v mikulovickém závodě a Plastkon s ním dělá díru do světa. Naposledy zaujal na veletrhu v německém Kolíně, což zástupcům firmy vyneslo i natáčení v televizi ZDF. I proto Plastkon uzavřel na veletrhu nové kontrakty a květináče Cobble si budou moci kupovat zákazníci třeba v USA, Japonsku či na Novém Zélandu. Vy máte šanci v českých pobočkách Bauhausu, Kauflandu, Hornbachu...
Zajímavé je se podívat na video z výroby květináče, zhlédněte níže.

Foto (zdroj): archiv Plastkon

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.