Plastkon, Helena Šimíková a Jan Štindl ukáží, jak žít zdravěji díky misce z Mikulovic

21.12.2023

Obžerství do 31. prosince povoleno. Ale až na vás s Novým rokem padnou obligátní deprese týkající se vaší postavy, za prvé zažeňte chmury a za druhé si vzpomeňte na Plastkon. Jeden jeho výrobek je připraven vás doprovodit na trnité cestě ke shazování kil.

Už dávno nás mikulovičtí plastikáři baví, jak jsou pracovití, přinášejí inovace, hrají si s designem a dokáží zapojit místní kreativce. Stalo se tak při uvádění klíčící misky Mungo na trh. Produktové video si Plastkon objednal u mikulovického videomága Jana Štindla. Podle nás se Honzovi skvěle podařilo do stopáže videa (72 sekund) vměstnat to podstatné, proč si máte klíčící misku pořídit. Protože je produkt hezký, jeho praktické použití jednoduché, a to v něm připravené je zdraví prospěšné. O to více v zimě, kdy je sezónního ovoce a zeleniny přirozeně méně.

Zajímavostí je, že hlavní aktérkou videospotu (kromě samotné misky) je další tvář Mikulovic – hrnčířka Helena Šimíková (značka Helehlína). To pod jejíma rukama obchodně úspěšný kuchyňský pomocník z produktové řady Flower Lover vyklíčil semínka řeřichy, ředkviček a hořčice. Vy ale v misce můžete klidně klíčit čočku, oves, quinou, pohanku…

Zařaďte naklíčená semínky do svého jídelníčku, začněte tak, že si pořídíte misku Mungo od Plastkonu z Mikulovic.

Foto a video (zdroj): Jan Štindl, Plastkon
PLACENÝ OBSAH

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.