Jesenicko svými službami obohatila nová firma

01.02.2024

Věnuje se stavařině, a to svým jedinečným způsobem - férově. Co si můžete pod tímto souslovím představit?

Zakladatelé firmy, Jan Dorničák a Vítek Šibrava totiž staví na základech férové lidské spolupráce a transparentnosti mezi všemi články stavebního procesu. Ať se jedná o komunikaci mezi stavebníky a zákazníkem, kdy je důležitá otevřenost a schopnost informovat o všech detailech zakázky, tak i mezi jednotlivými členy realizačního týmu, kteří pak mohou svou práci odvést ryze dobře.

Všechny jednotlivé kroky - volba materiálů i postupů, stanovení finančního rámce (který je bezpochyby sám o sobě velkou výzvou) a samozřejmě samotné provedení prací, jsou se zadavatelem řádně prodiskutovány. Společně pak všichni přirozeně docházejí k jednomu výsledku - hodnocení spolupráce jako kvalitní.

Díky tomu, že si StavForce vede aktivní účet na Facebooku, může každý sledovat, jakým způsobem je ona "transparentnost" procesu myšlena. Mimo jiné kluci právě pracují na rekonstrukci koupelny v dřevěném rodinném domě - a díky každodenním reportážím můžeme všichni vidět, jak to probíhá.

Jde vlastně o nový způsob přístupu k práci. Ačkoliv firma prakticky provádí všechny zažité stavební procesy, využívá moderní technologie i inovativní postupy, jasně vymezuje svou jedinečnost. Dávat nahlédnout pod pokličku pracím, ve kterých se laik nevyzná, ale zkušené oko odborníka může zachytit leccos, je určitě hodně sebevědomým krokem. Třešničkou na pomyslném dortu je pak fakt, že tuto reportáž píše přímo zákaznice, u které rekonstrukce probíhá. Výsledek je tedy zcela autentický a dotváří jedinečný charakter spolupráce.

To, že spolupracovat s Honzou a Vítkem je radost, dokládají i četné reference, kterými může své působení firma doložit. Na dodržení dohody, odvedenou práci, spolehlivost, dodržení rozpočtu, úklid. Pozitivní zpětná vazba zaznívá jak od majitele Hotelu pod Petrovými kameny, tak od zákazníků, kterým firma zhotovila příjezdovou cestu, stání pro auto, základovou desku či zrenovovala schody, dveře nebo celý rodinný dům. Chvála zaznívá také od obyvatelky okálů, kde firma prováděla renovace a je zde vyzdviženo chování pracovníků, úklid a minimální hluk. Jiný zákazník napsal, že firma StavForce byla jediná, která zareagovala na jeho poptávku a vše pak proběhlo k jeho velké spokojenosti. Společným jmenovatelem všech recenzí je profesionální přístup, výborná spolupráce, komunikace. Tedy přesně to, na čem zakladatelům firmy záleží.

Dalo by se říct, že takové dobré zázemí firmu předurčuje ke spokojené existenci. Ve stavebnictví se situace může změnit poměrně rychle, ale věříme, že pozitivní zkušenosti a charakterní přístup ke všem lidem, kteří tvoří součást celého stavebního procesu, se postarají o dobré vyhlídky v jakémkoliv čase.

Pokud plánujete nějaký stavební projekt, ať už jde o rekonstrukci domu, bytu, nebo novostavbu, zkuste se klukům ze Stavforce ozvat.

Veronika Alexová

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.