Woox obléká jesenické gympláky

29.10.2023

Ten náš malý jesenický rybníček je tím tak trochu pověstný – umíme tady spojit síly. Sami určitě víte o desítkách všemožných partnerství dávajících pozitivní výsledky a my si další desítky spoluprací dovedeme představit. I se jim snažíme pomáhat.

Jedno sympatická přátelství se urodilo mezi Gymnáziem Jeseník a módní značkou Woox, která ráda brnká na lokální strunu, ačkoli své byznysovém aktivity má široko daleko za hranicemi regionu.

Jak správně poznamenává GymJes – nejlepším exportem znalostí jsou jeho studenti zapojení do programu Erasmus+, s nímž se dostávají do mnoha evropských zemí. Poznávají nové kultury, potkávají nové lidi, zdokonalují znalosti cizích jazyků, reprezentují svoji školu… a pravděpodobně se utvrzují v tom, že jejich budoucí životní kroky zdaleka nemusí skončit jen v české kotlině.

Aby ale nikdy nezapomněli na to, odkud pocházejí, jim od nynějška bude připomínat oblečení, ve kterém na studijní pobyty po EU budou vyrážet. Vždycky do kufru dostanou barevná trička jesenického Wooxu. Ta v nich jistojistě probudí hrdost na rodný kraj anebo minimálně sníží stesk po domově.

Bravo GymJes, bravo Woox.

Foto (zdroj): Gymnázium Jeseník

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.