Každý můžeme udělat něco pro rozvoj Jesenicka

07.10.2019

Jsme si jisti, že každý jednotlivec, každá firma, každý úřad..., když chce, může přispět k rozvoji regionu nad rámec svého hlavního "byznysu". A nemusí jít o žádné velké věci.
Třeba zlatohorské Studio 4 přišlo se zajímavým nápadem. Firma po okrese Jeseník vlastní několik reklamních ploch a dvě z nich teď nabízí zdarma(!) provozovatelům turistických atraktivit nebo lidem pracujícím na nějakém bohulibém projektu na Jesenicku, aby jejich prostřednictvím dali o sobě vědět nebo aby nám sdělili, že potřebují pomoct při shánění prostředků. Majitel Studia 4 Jiří Pěčonka věří, že například Tančírnu v Račím údolí, nadšence opravující kapli sv. Anny v Horním Údolí, rozhlednu na Zlatém chlumu, Zlatorudné mlýny, vyhlídku na Čertových kamenech, muzeum hudebních nástrojů v Ostružné, rozhlednu na Borůvkové hoře, nadšence obnovující sáňkařskou dráhu nad Jeseníkem nebo třeba Rychlebské a Lipovské stezky by mohl zajímat bezplatný prostor k sebepropagaci. Řeč je o dvou billboardech u čerpací stanice MOL v Jeseníku-Bukovicích. Představa pana Pěčonky je taková, že každý nekomerční zájemce si bude moci instalovat na plochu vlastní inzerát na 2 měsíce zdarma. Dva billboardy, každý na dva měsíce, to je prostor až pro 12 subjektů ročně! Na vlastní náklady je pouze dodání tiskových podkladů, o zbytek se postará Studio 4.
Jiří Pěčonka to nedělá kvůli novým zakázkám, bere to jako jednoduchou možnost podpořit ty, co Jesenicko dělají lepším místem pro život. Společenská zodpovědnost se tomu říká.
Třeba to bude impuls pro další místní firmy, které by bezpochyby také našly způsoby, jak snadno a klidně i levně by zdejšímu kraji mohli prospět.
Zájemci o plochu pište na e-mail studio4@studio4.cz.

Foto (zdroj): archiv Horní a Dolní Údoli z.s.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.