Katalog Jesenicka: 4,9 na Google pro Naše BiSTRO Jeseník

28.08.2023

Během letní sezóny se opět krásně ukazuje, jak pro turisty utrácející v Jeseníkách potřebujeme mít co nejvíc míst, kde za své peníze dostanou potřebnou kvalitu. Aby sem jezdili opakovaně. Dost v tomto směru může odpracovat gastronomická branže (kavárny, restaurace, bary…). V našem Katalogu Jesenicka máme podnik, který k dobré reputaci regionu přispívá díky pětihvězdičkovým recenzím návštěvníků restaurace Naše Bistro Jeseník.

Když se velký lokální patriot Roman Janočko vrátil z Prahy a zatoužil po vlastním podniku, nechtělo se mu otevřít další "univerzální restauraci", kde dostanete na jednom místě osvědčenou kombinaci českých klasik, italské kuchyně a fast foodu. Přibral k sobě duo Kuba Litvík & Franta Csillam a společně poskládali originální koncept.

Naše BiSTRO možná klame názvem, ve skutečnosti jde o restauraci přinášející prvky street foodu, jaký v Jeseníku chyběl. Chlapci se inspirují po celém světě a vyžívají se právě v tom, že se nechtějí a nemusí nikam škatulkovat. Ano, drží v nabídce některé tutovky, ale užívají si i tvůrčí svobodu dostat občas na menu zajímavou exotiku. Taky hodně cestují a sbírají inspiraci.

Dokonce o jejich poledním menu se říká, že i když jde často o klasická jídla, tak z kuchyně vždycky přijde něco víc než standardní "meníčko". Umí povýšit třeba i hrachovou kaši. V hodnoceních návštěvníků patří k nejopěvovanějším burgery, ale jak známe jejich kuchařský tým, usilují ve Vile Elis, kde podnik funguje, o to, aby byl kterýkoli jejich pokrm opravdovým zážitkem.

Že Naše BiSTRO nemá být nuda, dokazují i příjemným servisem, který vedle pozorných číšnic a číšníků na čepu nabízí lokální Holbu s Keprníkem vždy drží jeden pivní speciál. Aktuálně se na kohoutu střídá krnovská Nachmelená opice s bukovským Albertem Michlerem.

Uvážíme-li, že recenze na internet zpravidla píší zákazníci nespokojení, pak Naše BiSTRO s hodnocením 4,9 hvězdiček je doslova v zákaznickém nebi.

Katalog Jesenicka a jeho sekce GASTRO je k dispozici všem gastronomickým podnikům, dejte nám o sobě vědět.

PLACENÝ OBSAH

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.