M.B.A. Finance dělá HR trochu jinak

23.04.2019

Na Jesenicku není mnoho větších firem, které jsou schopny nabídnout kvalifikovanou práci čerstvým absolventům, kteří když na takovou možnost přistoupí, se mohou do života něco prokazatelně naučit.
Tohle už mnoho let, prakticky od začátku v roce 2006, platí pro call centrum společnosti M.B.A. Finance, která v Jeseníku aktuálně zaměstnává okolo 50 zaměstnanců. MBAčko, jak se na Jesenicku vžilo, pracuje jako správce pohledávek pro české pobočky bank, pojišťoven a mobilních operátorů, pracovníci call centra se naučí perfektně komunikovat, řešit krizové situace, ovládat emoce, nebát se, a kromě toho zažijí v mladém kolektivu hodně legrace.
Jak nejen v M.B.A. Finance ví, úspěch firmy velmi závisí na složení pracovního týmu, atmosféře uvnitř, a proto se snaží HR politiku dělat moderně a tak, jak mladí zaměstnanci potřebují.
Od 6. května personální oddělení spouští zajímavý koncept dne otevřených dveří, jehož hlavní devízou je, že odborníci z M.B.A Finance poradí každému příchozímu s tím, jak se správně připravit na pohovor, jak napsat úspěšný profesní životopis, zkrátka jak získat dobré zaměstnání a vůbec se u vchodu do firmy nemusíte prezentovat jako uchazeč o práci právě v MBAčku. Je to taková služba Jesenicku, kterou mohou využít čerství absolventi, lidé zvažující změnu zaměstnání apod. Den otevřených dveří bude každé první pondělí v měsíci (tj. 6.5., 3.6., 1.7., 5.8., 2.9., 7.10., 4.11. a 2.12.), zajděte se podívat do moderně smýšlející firmy, třeba vás to osloví (objednejte se na kariera@mbaf.cz). 

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies