Pomozme Barušce Gašparíkové z České Vsi, když můžeme

27.08.2023

Dneska pro vás máme dobrý skutek, o který se ale musíte trošičku zasloužit. A nebudeme to navlíkat na srdceryvný příběh, byť on za tím pochopitelně je, vždyť jde o sbírku. Budeme k vám naprosto pragmatičtí, protože věříme, že Jesenicko mezi sebou zvládne vybrat 65 tisíc korun.

O co jde? Žije tady s námi Baruška Gašparíková - šestiletá holčička, která se narodila s vzácným genetickým onemocněním a stojí ji dost sil, aby ve vývoji doháněla svoje vrstevníky. Rodiče dělají, co mohou, pomáhají jim s tím odborníci z Fakultní nemocnice Olomouc. Jenže jejich dcerka potřebuje rehabilitovat víc.

Priessnitzovy léčebné lázně jako každý rok i letos přes Konto Bariéry vybraly jednu konkrétní sbírku jdoucí dítěti z Jesenicka. Vymyšlené je to tak, že výtěžek bude předán v pátek 8. září u příležitosti akce Den bezpečnosti v areálu Policie ČR Jeseník.

Je to jednoduché. Když se mezi čtenáři tohoto článku najde 650 dobrých duší, kdy každá z nich pošle jednu stokorunu na účet 17111444/5500 a přidá variabilní symbol 230451, je to v suchu, potřebných 65 tisíc bude vybráno. Ale klidně pošlete i míň. Barunčin příběh si přečtěte tady.

Foto (zdroj): Konto Bariéry

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.