V Priessnitzových lázních chystají nové golfové hřiště

20.06.2021

Možná jste si vloni taky kladli otázku, když jste korzovali v areálu jesenických lázní, co že to vznikne na místě zrušeného minigolfu. Ten dlouhá léta neodmyslitelně patřil k letní zábavě návštěvníků lázní, ale i místních.

Už víme, co na místě vznikne a už víme, že to opět bude areál rekreačního sportu a zábavy. V těchto dnech tam finišují stavební úpravy, na jejichž konci lázně získají zbrusu nové golfové hřiště. Nebo golfové, adventure golfové, což je taková kombinace klasického golfu a minigolfu, výsledkem čehož dostanete na malý plac to nejlepší z obou disciplín a zábavu pro širokou skupinu lidí. Bavit to může sportovce honící se za co nejnižším počtem ran, ale stejně tak i rodiny s dětmi, kterým jde hlavně o společné chvíle na čerstvém vzduchu, v tomhle případě navíc v krásném prostředí Priessnitzových lázní.

Otevření se chystá na červenec, takže už tuhle sezónu si adventure golf budete moci vyzkoušet. V první etapě za asi 1,6 milionů korun to bude 12 jamek, v druhé fázi přibude dalších šest jamek za něco málo přes milion korun. Na zkvalitnění lázeňských venkovních aktivit přispěje i rozpočet Olomouckého kraje.

Foto (zdroj): Priessnitzovy léčebné lázně

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies