ČTVRTEK  26. LISTOPADU   l   09.00 AŽ 00.00 HOD.   l   KINO POHODA   l   JESENÍK

positivJE FESTIVAL 2020

POJĎTE DO TOHO S NÁMI!

Staňte se součástí nejpozitivnějšího dne v roce v rámci positivJE FESTIVALU 2019. Na dvou scénách proběhne prezentace toho nejlepšího, co Jesenicko aktuálně nabízí. Od velkého byznysu, přes malé podnikání, startupy, umění, sport a práci snů, až po komunitní život. 

Platforma positivJE ve spolupráci s Městem Jeseník a MKZ Jeseník pořádá ve čtvrtek 26. listopadu positivJE FESTIVAL 2020, na němž vystoupí úspěšní rodáci/rodačky a lidé v našem regionu podnikající něco skvělého. Program festivalu je určen všem, kteří to tu mají rádi anebo těm, kteří o jedinečnosti našeho regionu potřebují.  
Publikum bude tvořeno středoškoláky zdejších škol, kariérovými poradci základních škol okresu Jeseník, zástupci malých podniků, drobnými živnostníky a širokou veřejností.
Během dne v sále kina proběhnou dva přednáškové bloky, tři panelové diskuse na téma smart region, byznys na Jesenicku a vzdělávání v okrese a několik doprovodný akci a chybět nebude expo zóna se stánky nejlepších firem kraje. Nabytý den dá publiku mnoho důvodů k hrdosti, přinese spoustu inspirace a podá pádné důkazy o tom, že i z Jesenicka lze dosáhnout velkých věcí. 

Máte jedinečnou příležitost k obyvatelům Jesenicka promluvit, představit svoji společnost, říci jim svůj příběh, zaujmout a třeba se stát jejich budoucím zaměstnavatelem/dodavatelem...

ZLATÝ PARTNER

CENA: 20.000 Kč
ZÍSKÁTE:

1) status GENERÁLNÍ PARTNER
2) přednášku na positivJE KONFERENCE
3) stánek na positivJE EXPO
4) účast v panelové diskusi  
5) článek na webu positivJE

6) logo na všech místech
7) logo na všech materiálech  


STŘÍBRNÝ PARTNER

CENA: 10.000 Kč
ZÍSKÁTE:
1) status HLAVNÍ PARTNER
2) stánek na positivJE EXPO
3) účast v panelové diskusi
4) článek na webu positivJE 
5) logo na všech místech
6) logo na všech materiálech

BRONZOVÝ PARTNER

CENA: 5.000 Kč
ZÍSKÁTE:
1) status PARTNER 
2)
stánek na positivJE EXPO

3) účast v panelové diskusi

4) logo na všech místech
5) logo na všech materiálech 

PROGRAM positivJE FESTIVAL 2020

HLAVNÍ PARTNEŘI

PARTNEŘI