ČTVRTEK  26. LISTOPADU 2020   l   09.00 AŽ 00.00 HOD.   l   KINO POHODA   l   JESENÍK

positivJE FESTIVAL 2020

KONFERENCE   PANEL  l  EXPO  l  FILM  l  NETWORKING  l  AFTER PARTY

REZERVUJ SI ČTVRTEK 26. LISTOPADU!

Staň se součástí nejpozitivnějšího dne v roce v rámci positivJE FESTIVALU 2020. Na dvou scénách proběhne prezentace toho nejlepšího, co Jesenicko aktuálně nabízí. Od velkého byznysu, přes malé podnikání, startupy, umění, sport a práci snů, až po komunitní život.

Platforma positivJE ve spolupráci s Městem Jeseník a MKZ Jeseník pořádá ve čtvrtek 4. června positivJE FESTIVAL 2020, na němž vystoupí úspěšní rodáci/rodačky a lidé v našem regionu podnikající něco skvělého. Program festivalu je určen všem, kteří to tu mají rádi anebo těm, kteří o jedinečnosti našeho regionu potřebují přesvědčit. 

Šest řečníků ti dá mnoho důvodů k hrdosti, přinese spoustu inspirace a podá ti pádné důkazy o tom, že i z Jesenicka lze dosáhnout velkých věcí. Dostaneš příležitost si s těmito lidmi promluvit, kouknout s nimi na film a nakonec s nimi v rámci after party dj Mika Solara i zapařit.

Chceš-li se seznámit s těmi nejlepšími, rezervuj si čtvrtek 26. 11., počet vstupenek je omezený!


PROGRAM positivJE FESTIVAL 2020


DOPOLEDNÍ PROGRAM 09:00 - 12:00
(střední školy, kariéroví poradci)

STAGE 1 - positivJE KONFERENCE (sál kina)
10:00 - 11:50 4 PŘÍBĚHY ÚSPĚCHU - přednášky lidí, kteří z Jesenicka dokázali něco velikého (skroluj níže)

STAGE 2 - positivJE EXPO (foyer kina)
09:00 - 12:00 PREZENTACE FIREM JESENICKA - prezentační stánky významných zaměstnavatelů, startupů a firem, co stojí za to ... (skroluj níže)


ODPOLEDNÍ PROGRAM 12:30 - 16:00 (lídři, autority, ikony, influenceři)

STAGE 1 - positivJE PANEL (sál kina)
12:30 - 13:30 DISKUSNÍ PANEL - SMART REGION - diskuse odborníků a pozvané veřejnosti na téma udržitelnost ve městech a obcích Jesenicka (odpady, energetika, infrastruktura...) (skroluj níže)
13:40 - 14:40 DISKUSNÍ PANEL -  INOVATIVNÍ BYZNYS - diskuse odborníků a pozvané veřejnosti na téma výzkum a vývoj, zavádění inovací, adopce technologií... (skroluj níže)
14:50 - 15:50 DISKUSNÍ PANEL - MODERNÍ VZDĚLÁVÁNÍ - diskuse odborníků a pozvané veřejnosti na téma kvalita a struktura vzdělávání, trendy, potřeby pracovního trendu, preference a očekávání dětí... (skroluj níže)

STAGE 2 - positivJE EXPO (foyer kina)
12:30 - 16:00 PREZENTACE FIREM JESENICKA - prezentační stánky významných zaměstnavatelů, startupů a firem, co stojí za to ... (skroluj níže)


VEČERNÍ PROGRAM 17:00 - 00:00 (veřejnost)

STAGE 1 - positivJE KONFERENCE (sál kina)
17:00 - 20:00  6 PŘÍBĚHŮ ÚSPĚCHU - přednášky lidí, kteří z Jesenicka dokázali něco velikého (skroluj níže)
20:00 - 22:00 FILM '?' - promítání životopisného filmu o ...

STAGE 2 - positivJE PARTY (foyer kina)
17:00 - 00:00  NETWORKING - potkej se a prohoď pár slov s těmi nejúspěšnějšími lidmi z Jesenicka
20:00 - 00:00 AFTERPARTY - DJ Mike SOLAR


6 PŘÍBĚHŮ ÚSPĚCHU - PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Jméno PŘÍJMENÍ /Firma/ - Abc ...

Jméno PŘÍJMENÍ /Firma/ - Abc ... 

Jméno PŘÍJMENÍ /Firma/ - Abc ...

Jméno PŘÍJMENÍ /Firma/ - Abc ...  

Jméno PŘÍJMENÍ /Firma/ - Abc ...

Petr BILÍK /Univerzita Palackého v Olomouci/ - prorektor pro vnější vztahy, odborný pracovník na Katedře divadelních a filmových studií FF UP. Univerzita je místem s největší koncentrací kreativity, vizí a nekonvenčních řešení. Je její povinností tento potenciál využívat a nabídnout své know-how širokému okolí. Petr Bilík představí aktivity Univerzity Palackého a jejich přesah do veřejného prostoru.

HOSTÉ PANELU

Jméno PŘÍJMENÍ /Firma/ - Abc ...

Jméno PŘÍJMENÍ /Firma/ - Abc ...  

Jméno PŘÍJMENÍ /Firma/ - Abc ...


PREZENTACE FIREM A DALŠÍCH SUBJEKTŮ JESENICKA - EXPO

FENIX - špičkový výrobce sálavých topných systémů, který v Jeseníku dává práci asi 150 lidem, je světovým lídrem v tom, co dělá a snaží se být i českým lídrem revoluce zvané Průmyslu 4.0. Kromě toho je jeho přítomnost velmi cítit v regionu, kde Fenix podporuje Fenix Ski Team, ZUŠ Jeseník, Gymnázium Jeseník a mnoho dalších aktivit a projektů. 

PRIESSNITZOVY LÉČEBNÉ LÁZNĚ - věhlas téhle firmy překračuje hranice Jesenicka, dokonce i hranice Česka. Aby ne, když za jejich vznikem stojí světoznámý vodoléčitel Vincenz Priessnitz. Jeho zábal zná každé malé dítě a u nás se lázně představí coby velký jesenický zaměstnavatel. Vždyť zaměstnanci lázní jsou těmi, kteří Priessnitzův odkaz šíří dál. 

MAS JESENICKO - na rozjezd svého podnikatelského záměru nejste sami. Místní akční skupina (MAS) Jesenicko je připravena pomoci se zajištěním finanční pomoci. Z různých dotačních titulů už MASka do regionu přinesla téměř 69 milionů korun a na podporu si sáhlo nejméně 50 projektů. Přítomnost MAS Jesenicko pro vás bude příležitostí zjistit, zda i váš podnikatelský sen má šanci na pomoc. 

MÍSTNÍ AKČNÍ PLÁN ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ - je tým skvělých lidí, kterým opravdově záleží na kvalitě vzdělávání na Jesenicku. Lidé z MAPu propojují mateřské, základní a střední školy, zřizovatele škol a všechny další aktéry vzdělávání, aby společně zlepšoval úroveň školství, aby naše děti měly přístup k moderním formám výuky, aby naši kantoři ovládali nové trendy vzdělávání. Zastavte se za děvčaty na slůvko.

UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCI - zapomeňte na to, že moderní vysoké školy jsou nějakými zkostnatělými institucemi. Důkazy o tom, jak progresivní a otevřené ve skutečnosti jsou, vám přinese stánek olomoucké Univerzity Palackého, která je pro jesenické středoškoláky velice častým cílem vysokoškolského studia. A jelikož Olomouc má Jesenicko ráda, těšte se na fajn lidi z UPOLu.

VEČERNÍ PROGRAM

FILM - abc...

Jméno PŘÍJMENÍ /zpěvák/ - abc...

Mike SOLAR /dj/ - jesenický dee jay, který za sebou má hraní na zajímavých tanečních festivalech po Česku a Polsku, dokonce absolvoval štaci v hudebním klubu ve Velké Británii a vedle hraní se tenhle sympaťák věnuje i produkování vlastní muziky. Pro vás je Mike Solar zárukou, že festivalová afterparty bude stát za to a je šance, že na ni dlouho nezapomenete.


HLAVNÍ PARTNEŘI


PARTNEŘI