Startujeme dlouho chtěnou věc, vlastní positivJE PODCAST

27.04.2022

Na našich whiteboardech a v našich myšlenkových mapách existuje mnoho hesel, diagramů a bublin naplněných tím, jaké další aktivity by positivJE chtělo dělat. Jenže obava, abychom vám uživatelům doručovali dostatečnou kvalitu vede k tomu, že přísun novinek je pomalejší, nežli bychom si přáli. Ale teď se musíme s jednou docela velikou pochlubit. Nebo pochlubit, chceme vám o ní říct, protože ji děláme pro vás.

S nápadem na podcast se v hlavě mordujeme docela dlouho. Podcast je fenomenální formát, ale musela se do Jeseníku přistěhovat Veronika Bláhová (na positivJE jsme o ní psali 8.11.2021, zde) a dost hlasitě se přihlásit o chuť se do jejich moderování zapojit. Co zapojit, celé si to odmakat. Na produkci kývnul multimediální univerzál Martin Chromek (na positivJE 19.11.2022, zde), no a hle, v pondělí jsme natočili první epizodu!

Jako číslo 1 si Veronika k mikrofonu pozvala Zdeňku Blišťanovou, úspěšnou a vlivnou ženu našeho regionu, která je dnes sice starostkou města Jeseník, ale před tím byla šťastnou učitelkou a později dobrou ředitelkou. Záznam je ve střižně, ještě tento týden se můžete těšit na positivJE PODCAST #1. Pro nás je tohle fakt milník a děkujeme Veronice s Martinem, že se do toho pustili.

Pro positivJE budou rozhovory se zajímavými lidmi z regionu dalším způsobem, jak vás přesvědčovat o tom, že Jesenicko je skvělé místo pro život.

Foto (zdroj): Martin Chromek

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.