Holba hledá investora a další hektolitry pozitivních zpráv z Hanušovic

04.11.2022

K dnešnímu článku nás vyprovokovala důležitá zpráva ze zákulisí Pivovaru Holba, nebo lépe řečeno informace z trhu o tom, že se skupina Pivovar CZ Group, kam Holba spolu se Zubrem a Litovlí patří, začíná poohlížet po investorovi. To nezřídka bývá předzvěstí změny majitele, nicméně signál z pivovarů je prozatím jiný - hledá se partner, který by stabilně ziskové společnosti kapitálově pomohl s dalším rozvojem.

Člověka hned napadne všelico, protože nechceme o svoji Holbu přijít, aktuálně to ale opravdu vypadá na hledání partnera schopného pivovarskou skupinu obchodně posunout. Tak managementu přejeme pevné nervy a šťastnou ruku.

Zatímco pánové v oblecích budou jednat, v Hanušovicích za sebou mají další každoroční zaměstnanecký teambuilding v podobě sázení stromků v Jeseníkách. Letos se díky obětavým pracovníkům pivovaru dostalo do země 300 mladých sazenic buků v obtížně přístupném terénu 1100 metrů nad mořem v okolí Vřesové studánky.

Stabilně dobrou práci zaměstnanci pivovaru nepotvrzují jen výkony s rýči, ale taky úspěchy v degustačních soutěžích. Posledním důkazem jsou pódiová umístění Horské 10 a Holba Nealko na přehlídce České pivo 2022.

A ještě jedna novinka - Holba naskakuje na vlnu udržitelného podnikání, nově z jejího e-shopu budou balíčky odcházet výlučně bez plastů, kdy klasickou izolepu nahradí papírová páska a plastovou výstelku recyklovaná kartonová střiž. A když to půjde, tak i v opakovaně využité papírové krabici, v níž do Holby přišlo jiné zboží.

Dej Bůh štěstí, ať se pivovaru daří.

Foto (zdroj): Pivovar Holba

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies