V úterý 15. března proběhne lekce marketingu pro podnikatele na Jesenicku

09.03.2022

Můžete vyrábět nejlepší věc na světě, ale nikdo ji od vás nekoupí, když se o ní nedozví. Mohla by nějak takhle znít pozvánka na akci o marketingu?

Dobří podnikatelé reklamu nepodceňují, my to budeme tlumočit na nejbližším podnikatelském workshopu Našlápnu PODNIKÁNÍ, jehož třetí díl proběhne příští úterý 15. března v sále jesenické knihovny. Opět tuhle neformální vzdělávací aktivitu Inovačního centra Olomouckého kraje stavíme na místních zkušených podnikatelích ochotných předávat své zkušenosti z byznysu. K setkání nad online marketingem zveme začínající i zkušenější podnikatele, zveme zvídavé studenty jesenických středních škol, zveme každého, kdo souhlasí s tvrzením, že budování značky je v konkurenčním prostředí věc nevyhnutelná, tím spíše, když na trh útočíte z Jesenicka :-)

Jak na webové stránky, přijde s účastníky workshopu probrat majitel jesenické marketingové agentury Yesmark Marek Hájek. Pod jeho dohledem si ke svým nápadům vytvoříte základní ideu a strukturu webovek, protože to je v digitálu základ. Na to naváže odborník na online reklamu Lukáš Morávek. Ten vás pro změnu zasvětí do tajů nejen placené reklamy, protože na internetu prostě musíte být vidět.

Doufáme, že téma marketing přiláká nejen účastníky předešlých setkání, ale zaujme i ty, kteří už podnikají a jen se chtějí v marketingu zlepšit. Registrujte se zde, všichni jste vítáni.

Připomínáme, že 4. díl podnikatelské akademie Našlápnu FINANCE (19.4.) i 5. díl Našlápnu TRH (17.5.) pořád má pár volných míst, tak si poznamenejte do svých diářů a přijďte. positivJE chce být u zrodu nových podnikatelů.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.