Spouštíme vylepšenou verzi nabídek práce na Jesenicku, přidáme i nabídku brigád

20.04.2022

Pokud slýcháme od zaměstnavatelů, že se jim na Jesenicku často nedaří nacházet kvalifikované a motivované lidí, a naproti tomu od zaměstnanců pro změnu slýcháme, že jim se často nedaří nacházet smysluplnou a dobře ohodnocenou práci, tak potom tu něco nehraje.

S positivJE chceme hrát roli prostředníka, a tak se s ještě větší intenzitou pouštíme do propojování zaměstnavatelů a zaměstnanců. Spouštíme vylepšenou verzi webu NABÍDKY PRÁCE, kterou od května rozšíříme o NABÍDKU BRIGÁD, jak jsme se na tom dohodli se Studentskou radou Jeseník. Všechno hezky pohromadě v sekci KARIÉRA.

Vyzýváme všechny podnikatele, soukromé společnosti, ale i městské či státní organizace, které dávají lidem práci (pracovní poměr nebo brigádu), aby nám tyhle nabídky poslali a pravidelně posílali všechno nové, co se u nich objeví. Na webu positivJE (tady) můžete rovnou vyplnit formulář s informacemi o volné pracovní pozici, my ji co nejrychleji zveřejníme a pokusíme se vám pomoci dané místo obsadit.

Milí absolventi a pracovníci toužící po změně, na našem webu byste měli začít nacházet ty nejžhavější inzeráty, ale samozřejmě i ostatní nabídky práce. Zaměřit se chceme hlavně na prezentaci pracovních nabídek, tj. co vám zaměstnavatelé slíbí, abyste k nim poslali svůj životopis :-)

S ohledem na blížící se letní prázdniny apelujeme na úplně všechny zaměstnavatele, kteří třeba nabízejí i brigády či krátkodobé úvazky, aby nám o tom dali vědět, protože jeseničtí studenti od nás na inzerci brigád čekají. Studenti, vy buďte připraveni, až spustíme registrační formulář, jehož vyplněním si zajistíte týdenní přísun o nových brigádách.

Kromě snahy dohodit vám informace o volných pozicích a brigádách, míříme výhledově ještě k jednomu cíli. Stáže studentů ve firmách mohou pomoci s propojením středních škol a reálným byznysem. Chceme s firmami ochotnými brát středoškoláky na odborné stáže mluvit o studentech ochotných na stáže (třeba i zdarma, výměnou za znalosti) chodit.

Snad vás potěší, že pro všechny z vás je tahle služba zdarma. Nabízíte PRÁCI, BRIGÁDU, STÁŽ - pište. Hledáte PRÁCI, BRIGÁDU, STÁŽ - sledujte positivJE.

Foto (zdroj): Unsplash

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies