Podat INZERÁT

Pošlete nám vaši nabídku BRIGÁDY/STÁŽE/ZAMĚSTNÁNÍ,
my ji zveřejníme v sekci KARIÉRA a napíšeme STUDENTŮM.
Pokud sháníte brigádníky, stážisty či zaměstnance na Jesenicku, stačí vyplnit formulář níže a o zbytek se postaráme my. Zveřejníme inzerát, upozorníme na něj čtenáře positivJE a budeme si přát, ať se vaše nabídka potká s jejich zájmem.

Jako bonus od nás budete dostávat na svůj e-mail týdenní positivJE NEWSLETTER s tím podstatným, o čem jsme psali minulý týden.

Prohlášení o souhlasu se zpracováním osobních údajů

Kliknutím na "Chci zveřejnit inzerát" udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno firmy, IČ, e-mailová adresa) pro účely zařazení e-mailové adresy do hromadného zasílání newsletterů. Odesláním formuláře se přihlašujete k odběru newsletteru, pozvánek a informací a udělujete souhlas positivJE (Kamil Kavka, Kalvodova 1405/3, 790 01 Jeseník IČ: 699 98 833), aby zpracovával vaši e-mailovou adresu v souladu s evropským nařízením GDPR (General Data Protection Regulation neboli Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), které vstoupilo v platnost 25. května 2018.

Budeme vás informovat o novinkách z regionu, našich akcích apod. Z odběru newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit, každý newsletter bude v zápatí obsahovat možnost odhlášení odběru. Pro administraci rozesílání newsletteru využíváme platformu Ecomail, která nám zaručuje, že vaše osobní údaje budou v bezpečí.

Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat, můžete to učinit prostřednictvím e-mailu positivje@positivje.cz.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies