Od svého úrazu vedu kvalitnější život, říká v positivJE PODCASTU Filip Donée

26.08.2022

Střihli jsme si teď dva dny s Filipem Donée, Jeseníčákem líznutým Brnem. Přijal naše pozvání na neformální setkání s podnikavými studenty a začínajícími podnikateli, kterým přijel povědět svou právě probíhající podnikatelskou story s nápojovým startupem Yeahrba!

A protože nám bylo líto nedostat jeho silný příběh mezi více lidí, zavřeli jsme se s ním do studia a stiskli REC. Tak vzniknul pátý díl positivJE PODCASTU. Pevně věříme, že po jeho poslechu se na své problémy začnete dívat jinou optikou, když si je srovnáte s těmi Filipovými, a když uslyšíte, jak on se z nich dostal. Vedle vlastně srandovního nedokončení studia na vysoké škole a téměř krachu jeho podnikání, to bylo nehoda, při níž přišel o část levé nohy.

Je to matoucí, na audio záznamu nemáte šanci poznat, že Filip je v něčem trošku jinačí. Vlastně to máte problém poznat, i když ho potkáte na ulici, nebude-li mít krátké kalhoty. Vede natolik normální život, že se s protézou vydal do Spojených států amerických, kde ho považovali za válečného veterána. Že s protézou skončil druhý na Mistrovství světa v kulturistice hendikepovaných, což bral jako osobní výzvu. Že s protézou napodruhé akceleruje byznys se 100% přírodním nápojem Yehrba, s nímž na souboj vyzývá kávu, energetické drinky i alternativní povzbuzující pití.

Jeho maté je vlastnoručně vytuněný recept v několika příchutích, k tomu v designově skvělé padnoucím balení, vlastně už zbývá jen několikanásobně zvednout objemy prodejů ;-)

Jak se v životě nepos*at, uslyšíte v nejnovější epizodě positivJE PODCASTU.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies