Marcel Šos a Mirek Ambrozy budou učit budoucí podnikatelky a podnikatele Jesenicka

13.05.2022

Dnes je pátek 13., tak raději nikam nechoďte, určitě vám ale chceme doporučit, kam máte zajít v úterý 17. května odpoledne. To se totiž v jesenické knihovně (sále Centra společných aktivit) naposledy potkáme s podnikavými studenty a začínajícím podnikateli a završíme sérii workshopů Našlápnu PODNIKÁNÍ.

Jestli máme transformovat zdejší ekonomiku do digitální éry, nutně k tomu potřebujeme moderně smýšlející podnikatele. Hádejte, kde je najdeme nejsnadněji? No mezi mladými, kteří se vším tím onlinem a technologiemi vyrůstají. My je s Inovačním centrem Olomouckého kraje hledáme a podporujeme.

Na pátém workshopu Našlápnu TRH nám s tím pomohou dva místní podnikatelé s docela odlišnými příběhy. Zatímco Marcel Šos tady před pár lety založil čokoládovou manufakturu a jeho trhem bylo na startu Jesenicko i s jeho návštěvníky, tak Mirek Ambrozy v Jeseníku od začátku vyrábí identifikační náramky pro celou republiku a postupně přidává další země. Možná se ale ukáže, že ten "vzorec" pro útok na nové trhy je vlastně hodně podobný, ať otevřete čokoládový butik v Olomouci, nebo začnete své pásky posílat do Německa. Pořád je to hlavně o chutí jít v podnikání dál, o kvalitním průzkumu trhu, a nakonec o precizním provedení. Jinými slovy, ať sami podnikáte či chcete podnikat v čemkoli, setkání s Marcelem a Mirkem pro vás bude užitečné tak či tak.

Zveme vás v úterý odpoledne na workshop Našlápnu TRH, vstup je na něj ZDARMA, zaregistrovat se můžete tady.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.