Lipovská Anna Harbichová další finalistkou soutěže krásy

03.08.2022

Tohle je takové definitivní razítko, že se na Jesenicku rodí krásné holky. V krátké době tady máme další dívku bojující v soutěži krásy. I když krásy, organizátoři Dívky roku 2022 sympaticky proklamují, že jejich akce nemá za cíl hledat nové tváře do modelingu a šou byznysu, hlavní myšlenkou je podpora holek v jejich budoucím životním uplatnění.

Od září druhačka jesenického sportovního gymnázia Anička Harbichová je mezi desítkou finalistek celostátní soutěže děvčat ve věku 13 až 16 let, připravena 30. srpna zabojovat za svoje jméno, za svoji školu, za svoji rodnou Lipovou, za milované Jesenicko..., ve kterém coby členka cyklistického Force teamu Jeseník brázdí místní silnice. Vedle toho je náruživou tanečnicí v Yesdance Jeseník, a to už by mohla být solidní průprava do volné disciplíny.

Jak se stalo módou podobných soutěži, kromě korunky od poroty má jedna ze soutěžících šanci získat titul podle hlasování veřejnosti. A sem míří i naše výzva - podpořte šestnáctiletou Annu Harbichovou z Lipové, jíž zdobí číslo 4. Stačí lajk, komentář, sdílení, jen ať je u jejího jména na sociálních sítích (Facebook, Instagram) pořádný rozruch ;-) Už jen za tu odvahu se přihlásit. I když ji pošťouchla mamka, od prvního kola ve Šternberku si to odpracovává sama.

Pokud se naplní její plány, může jednoho dne být nejhezčí policajtkou v okrese Jeseník, pokukuje totiž po studiu na policejní akademii. Tak uvidíme.

Foto (zdroj): Stephanie Kristl

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.