kreativJE: Tomáš Neuwirth hledá nové rozměry z nadhledu

17.09.2021

Bylo to první jméno na lístečku, když jsme jako trenér penaltové střelce sepisovali 11 lidí do katalogu DESIGN kreativJE. Jsme den před jeho vydáním, fotograf Tomáš Neuwirth je poslední kreativec, kterého vám před křtem představujeme.

Odhadujeme, že od momentu, kdy nám na katalog kývnul, získaly jeho dronové fotografie dalších x cen a medailí. Je to suverénně nejúspěšnější fotograf Jesenicka, minimálně jde-li o výčet zemí, ve kterých s obrázky, hojně jesenickými, bodoval.

Jako paraglidingový pilot si už před mnoha lety navnímal pohled z ptačí perspektivy, takže když se na trhu objevila příslušná fotografická technologie v podobě dronů, nebylo nad čím přemýšlet. Tomáš si s multimediální technikou hodně rozumí, kromě fota a videa z dronu, skvěle vládne klasickému fotoaparátu, klidně vám vyšvihne grafické věci a co se nám na něm libí, že on v rámci multimediální komunity skvěle kooperuje s dalšími aktéry. To je právě ono - ty kreativní průmysly, jak o nich v případě Jesenicka přemýšlíme - spolupráce, dohazování zakázek, reference, půjčování techniky, sdílené služby...

Chystáme na positivJE databází kreativců, tak se nám přijďte v sobotu ukázat, je vás tady násobně víc než 11 :-) Svoje tipy posílejte na positivJE@positivJE.cz.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.