Jirka Mráz a Patrik Kmínek přestoupili do ambiciózního polského futsalového týmu

21.07.2021

Fakt dobří sportovci se chtějí neustále zlepšovat, posouvat své výkonnostní limity, vybrušovat svůj talent..., a tak se stává, že při cestě nahoru za sebou 'cosi' nechají. Bývalé trenéry, mateřské kluby a tak.

Druholigový Gamaspol Jeseník za sebou pro tuhle chvíli nechali dva jeho odchovanci Jiří Mráz a Patrik Kmínek, kteří přestoupili do polského týmu WKS Slask Futsal Wroclaw. To je sice nováček tamní 2. futsalové ligy, ale už teď s vysokými ambicemi, s jejichž naplňováním mu bude tahle dvojka pomáhat.

Bývalý mládežnický reprezentant ve futsale Jirka Mráz možná doufá, že bude mít čas i na oblíbené rybaření, mnohem spíše ale bude fanoušek Barcelony tvrdě makat na tom, aby Wroclavi pomohl naplňovat sportovní cíle.

Zlatohorák Páťa Kmínek, jinak obdivovatel Manchesteru City, bude hledat model, jak skloubit profesionální futsalovou kariéru se studiem na olomoucké Univerzitě Palackého. Dá se předpokládat, že jako sportovec si i s touhle výzvou poradí.

Klukům přejeme pevné zdraví a dobrou formu, v nabitém týmu ji budou potřebovat. A lajk posíláme Gamaspolu, za dobrou práci.

Foto (zdroj): WKS Slask Futsal Wroclaw

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.