Jeseničtí podnikatelé, CzechInvest poradí, kde máte žádat o podporu svých byznysů

06.05.2021

Zpozornět by měli všichni zdejší podnikatelé, klidně firmičky o pěti lidech, klidně střední podniky se 100 a více zaměstnanci, pro celý podnikatelský sektor máme pozvánku na akci, na níž se z úst povolaných odborníků dovědí, kde mohou hledat finanční podporu, když:

  • chtějí investovat do výzkumu a vývoje,
  • plánují rozšiřovat výrobu,
  • potřebují poradit, jak na dotace.

Olomoucká regionální kancelář CzechInvestu pořádá ve dnech 18. a 19. května online konzultace, kde se bude mluvit o možnostech podpory, kterou umí např. CzechInvest, Agentura pro podnikání a inovace, Inovační centrum Olomouckého kraje, Olomoucký kraj, Technologická agentura ČR, Úřad práce ČR... a následně budete mít příležitost sjednat si individuální konzultaci přímo nad vaším nápadem.

Kompletní informace o akci najdete v příloze pod článkem, přišlo nám užitečné vás na akci upozornit, protože to je příležitost, jak se minimálně nachytřit, eventuelně založit nějakým rozvojovým projektem na růst vaší firmy. Aktuální dotační výzvy totiž skýtají příležitosti pro ty podnikatele a firmy, kteří mají zájem o investice do informačních technologií, plánují významné rozšíření výroby, či výzkumné, vývojové a inovační aktivity nebo by se rádi dověděli o aktuálních programech v oblasti podpory zaměstnanosti.

Tak si to třeba dejte do kalendáře a nezapomeňte se registrovat nejpozději do 16. května (zde).

Foto (zdroj): CzechInvest

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.