eMko bufet Kafoods slaví

20.05.2023

Jak jsme relativně blízko ke zdejší komunitě středoškoláků, těch z eMka počínaje, nemohli jsme přeslechnout jejich ódy na školní bufet. Ano, jde o vědomý střet zájmu, leč rodinné vazby jdou i v positivJE stranou, když je tématem pozitivní věc ;-)

Školní kantýnu už několikátý školní rok pod značkou Kafoods provozuje Martin Kavka (bratr zakladatele positivJE, pozn. autora). Pestrou fast-food nabídkou si podmanil učně a studenty jesenické průmyslovky. Ti ví, že přímo v budově školy mají svůj 'Mekáč', ve kterém najdou všechny ty cheesburgery a stripsy a hot dogy a tortily a bagety...

Sortimentu nejsou ušetřeni ani ostatní uživatelé a návštěvníci administrativních prostor eMka, kteří mají možnost u Kafoods příležitostně nakupovat čerstvé zabíjačkové výrobky místní provenience.

Druhou částí byznysu Martina Kavky jsou cateringové služby. Objednat se dají oku lahodící kanapky, obligátní řízky, poctivý guláš nebo neodolatelné minivětrníky. Vlajkovou lodí ale jsou legendární chlebíčky, u nichž pro jejich velikost a obloženost hrozí strávníkovi natržení úst :-) V přípravě rautů a bufetů se Martin opírá o um přítelkyně Pavlíny Dombekové, i proto je Kafoods pravidelným dodavatelem cateringu také na positivJE FESTIVAL.

A protože zrovna dnes Martin Kavka slaví narozeniny, vypnuli jsme v positivJE interní autocenzuru a přejeme jeho Kafoods úspěšné podnikání. 

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.