Dámy, chcete pracovat v IT? Czechitas o tom dělají v Jeseníku workshop

31.08.2022

Už víme, že osmáci z Jesenicka chtějí pracovat v IT (psali jsme na positivJE 29.8. zde). Teď zjišťujeme, jaký by byl zájem o digitální svět mezi ženami. Těm se snaží svět IT už dlouho otevírat nezisková organizace Czechitas, která věří, že technologické dovednosti jsou v dnešní době důležité a brzo se bez nich neobejde téměř nikdo.

Pro celé dámské pokolení na Jesenicku, nebo minimálně pro tu část, která pokukuje po nových pracovních výzvách, máme dobrou zprávu. V úterý 13. září se Czechitas zastaví v Jeseníku (Centrum společných aktivit, 28. října 870/18, Jeseník, od 14.00 do 18.00 hod.), kde se vám pokusí předložit alternativu pro možné směrování vaší kariéry. Ideální účastnicí inspirativního odpoledne může být maminka na rodičovské dovolené, paní aktuálně hledající práci, žena přemýšlející o změně zaměstnání, slečna plánující si pomaturitní start kariéry, či kterákoli zástupkyně něžného pohlaví z okresu Jeseník mající pozitivní vztah k moderním trendům.

Na čtyřhodinovém setkání se můžete těšit na koučku Vlaďku Závrskou, která vám pomůže definovat si kariérní cíle (nejen) v IT. Na ni pak naváže prezentace Ilony Tandlerové z neziskovky Czechitas. Dozvíte se o možnostech vzdělávání v IT a pochopíte, jak málo stačí k naskočení do atraktivního oboru majícího tak obrovský potenciál. Bonusem pro všechny účastnice bude krátké "školení" na bezpečnost v online světě, a ještě bonusovějším bonusem bude prezentace platformy NašlápnuTO od Inovačního centra Olomouckého kraje. Ta operuje na Jesenicku pro ty z vás, které byste chtěly začít podnikat a nemusí to být rovnou v IT ;-)

Takže dámy, kdo se chcete živit technologiemi, přijďte si o nich poslechnout nutné minimum na workshop 'Jak na kariéru s Czechitas', potkáme se v sále jesenické knihovny v úterý 13. září.

Budeme rádi, když se předem zaregistrujete, ale dveře budete mít samozřejmě otevřené i bez registrace, snad se do sálu vejdeme.

Foto (zdroj): Unsplash

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies