Anna Harbichová je další zdejší kráska ve finále Miss OK

30.03.2023

Psát o soutěžích krásy je v dnešním hyperkorektním světě docela o hubu. Vždyť 'krása' je subjektivní veličina, hledat tu nejhezčí je lehce diskutabilní, nemyslíte?

Každopádně soutěže se konají, hledají se nejhezčí baby v dědině, volí se missky na školách, dá se získat titul okresní královny krásy… anebo se jde stát Miss OK 2023.

Zabojovat o tenhle titul se 13. dubna pokusí lipovská Anna Harbichová. Druhačku Gymnázia Jeseník si možná pamatujete jako vítězku kategorie 'social média' v jiné soutěži mladých krasavic - Dívka roku 2022. Teď je v nejužším výběru celorepublikové soutěže studentek středních škol. V té nejde pouze o půvabnou tvář a optimální míry, ale taky o osobnost, intelekt, nadání apod. Tohle všechno v sobě musí mít i jesenická účastnice Anička Harbichová, když porotu přesvědčila při postupu do finálového večera. Vy ji prozatím můžete podpořit v boji o titul Miss OK Internet 2023, hlasovací tlačítko najdete níže pod článkem.

Mimochodem v předešlých letech nás na stejné Miss OK (OK - opravdová krása) reprezentovala jiná děvčata - Simona Kamešová a Jitka Hoczová v roce 2019 a Sára Rapčanová v roce 2020.

Foto (zdroj): Miss OK 2023

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies