Vlčice adresou dřevěné útulny na kolech od Hideandseek

25.07.2021

Cena Designblok a Dřevěná stavba roku v Česku, Green Product Award na světě a "Nejlepší útulna Vlčice", to je unikátní koncept od Hideandseek, kteří vás neuvěřitelně snadno přesvědčí o tom, že minimalismus jde velice dobře skloubit s komfortem, designem a přírodou.

Architekt Martin Kožnar se svými přáteli Ivou, Vladimírem a Pavlem přišli na trh zážitkového ubytování s mobilní útulnou Aranka, která je energeticky (téměř) soběstačnou mobilní buňkou pro 4 osoby, připravená poskytnout dobrodružným náturám komfort ve všech čtyřech ročních obdobích.

Když vám popíšeme, co všechno se na podvozek Aranky vejde, neuvěříte, že jde o bydlení na kolech :-) Hlavní obytný prostor je v přízemí, kde najdete dvojlůžko, kuchyňskou linku s ledničkou, malou knihovničku a koupelnu včetně toalety se saunou. Nad nimi je další postel, ze které se dostanete na střechu, budete-li chtít v noci pozorovat hvězdy.

Hideandseek mají po Česku několik těchto Aranek, jedna z nich parkuje na pastvině pod starým lesem ve Vlčicích, protože chce svým hostům dopřát nezapomenutelné scenérie rychlebských kopců, co z dřevěné terásky uvidíte.

V tomhle luxusním karavanu najdete vše, co pro pobyt v náruči přírody potřebujete, včetně tří druhů konviček (na čaj, na moka kafe na french press). Co vám pochybí, ochotně zařídí diskrétní správkyně, určitě i čerstvý kozí sýr na gril, co vévodí venkovnímu posezení.

My máme radost, že tahle stylovka parkuje i v našem regionu, díky čemuž sem jezdí hodně zajímaví lidé, co by si to tu mohli zamilovat ;-)

Foto (zdroj): Hideandseek

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies