Viktória Olléová zodpovídá za to, jak s vámi mluví call centrum AAA Auto

20.12.2023

Jestli nás paměť a archiv neklamou, je Viktória Olléová první zástupkyní Strachoviček (u Velkých Kunětic), o které si na positivJE čtete. K rozhovoru s ní jsme se dostali v rámci oslav 30. výročí jesenické hotelovky, tehdy škola představila svým studentům pár svých absolventů.

Viktória maturovala v roce 2018 na obchodce a řadí se mezi pamětnice přesunu školy z eMka do budovy hotelovky. Na svoji alma mater nedá dopustit. Koneckonců nedá dopustit ani na rodné Strachovičky, byť se sem aktuálně vrací leda na víkendy za rodinou. Přijíždí z Prahy, kde aktuálně žije, ale přijíždívala i z Ostravy a z Anglie, kde žila v minulosti.

Po maturitě se dostala na vysokou školu do Pardubic, jenže v ní zvítězila touha postavit se na vlastní nohy, a tak s kamarádkou odjela kvůli zlepšení angličtiny do Velké Británie. Několik měsíců strávila v okolí Leedsu a Manchesteru jako pracovní síla ve skladu. Moc ráda na tu epizodu vzpomíná.

Comeback do Strachoviček byl jen krátkou zastávkou. Jakmile vyšel pracovní pohovor do ostravského call centra společnosti Aures Holding provozující síť známých autobazarů AAA Auto, přestěhovala se do moravskoslezské metropole. Náročná práce na telefonu Viktórii šla, už po třech měsících přišlo povýšení, jež bylo příčinou dalšího 'nenástupu' na vysokou ;-)

Naopak, v době covidu dostala nabídku na lepší post, ovšem to bylo spojeno s přesunem do pražské centrály Auresu. Výzvu přijala, od roku 2021 vede call centrum 'Áček' pro Slovensko, k tomu zajíždí do Ostravy, kde společnost provozuje zákaznické centrum pro Českou republiku. Kromě těchto dvou call center s oddělením IT spolupracuje na vývoji interního informačního systému. Přepínání mezi ajťáckým a zákaznickým světem ji hrozně moc baví.

Baví ji i přepínání mezi hlavním městem a rodným Jesenickem, kam pravidelně dojíždí a… s rozmachem vzdáleně vykonavatelných profesí by nás nepřekvapilo, kdyby se Viktória jednoho dne vrátila i s kariérou do Strachoviček.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.