Světová vodní dýmka Anima Víta Bechynského nově slouží v Čajbaru Pangea Mariana Hefky

20.05.2022

Když jsme v září 2018 psali o Vítu Bechynském, který vyrábí designové vodní dýmky, nemuselo to u všech našich čtenářů vzbudit očekávaný wow efekt. Prostě proto, že na celém Jesenicku nebyla jediná veřejně dostupná vodní dýmka.

Všechno se to změnilo otevřením první dýmkárny v Jeseníku, což je práce rodilého Zlatohoráka Mariana Hefky. Schválně si do Čajbaru Pangea někdy zajděte, ať vidíte tu pestrou směsici návštěvníků, jak v domácké atmosféře podléhají neformální, avšak velmi profesionální obsluze. Pod Marianovým odborným dohledem se hosté 'čajky' seznamují s prvotřídními tabáky a nově mají možnost seznámit se i s mercedesem mezi vodními dýmkami - značkou Anima Hookah. To jsou ty dýmky, za nimiž stojí pro změnu rodilý Lipovák Vítek Bechynský.

Jeho produkt je z Česka vyvážen do většiny zemí, ve kterých je pokuřování vodní dýmky společenskou událostí. Díky unikátnímu designu, vyladěnému technickému řešení a skvělé reputaci značky, najdete dýmky Anima v těch nejhonosnějších hotelích v Dubaji, Londýně, Jordánsku, Turecku, Kuvajtu, na Maledivách... Mimochodem právě v těchto dnech je Vítek s Animou na arabském turné.

Před pár týdny jsme měli Vítka v Jeseníku, pro který se s Romanem Kvitou navrhují městský mobiliář, naprosto cíleně jsme rezervovali stůl na odpolední kávu v Čajbaru, aby se musel výrobce vodních dýmek Vítek potkat s provozovatelem dýmkárny Marianem :-) Povedlo se, nad rámec našeho plánu si chlapi dokonce plácli, že Vítek do Jeseníku jednu Animu pošle. To se stalo a Marian ji už nasadil do ostrého provozu. Čajbar Pangea se tak rázem stává dalším místem na světě, kde se můžete se špičkovou dýmkou seznámit.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.