Stříbrný úspěch projektu Jdemenabezky.cz

17.03.2024

Už 17 let se Velké ceny cestovního ruchu snaží zviditelňovat zajímavé projekty odehrávající se v českém turismu. I díky tomu odvětví roste kvalita a návštěvnost, pozorujeme to i na Jesenicku. Pozorujeme také to, že náš region v soutěži už několikrát uspěl a cenu si odnesl i letos.

Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu přihlásilo do kategorie Nejlepší elektronický projekt svůj webový portál Jdemenabezky.cz. Na něm běžkaři najdou komplexní, a hlavně online aktualizované zpravodajství ohledně kvality tras. A protože Jdemenabezky funguje i jako sociální sít, můžou mezi sebou běžkaři virtuálně závodit nebo se prostě jen společně "scházet na horách".

Přesné informace o projetých stopách jsou o to důležitějších, čím méně stabilní zimy v Jeseníkách máme. Díky portálu okamžitě víte, kde je dostatek sněhu, čerstvá stopa a kam se na lyžích vydat.

Podle odborné poroty vloni nejlepší projekt provozovala Centrála cestovního ruchu – jižní Morava (webová aplikace Brno Convention Bureau), hned za ní ale skončilo jesenické sdružení cestovního ruchu a online portál Jdemenabezky.cz.

Blahopřejeme J-SCR.

Kamil Kavka
Foto (zdroj): Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.