Štěpán Kozub mezi TOP 30 mladých

07.02.2021

Všímáme si mladých Jeseníčáků, neboť na jejich schopnosti budeme muset jednou vsadit celý bank. Tereza Koukalová, David Žichovský, Anežka Dostálová, Ladislav Rozenský, Thea Kratochvílová, Jiří Sláma, Filip Řeha, Petr Velc, Honza Pechoušek, Petr Ševčík, Tereza Klementová... a jiní. Přátelé, až brzo to bude na vás.

Díky Forbes Česko máme přehled taky o největších mladých nadějích téhle země, na které ten bank vsadíme všichni. Každý rok vychází žebříček třicítky nejšikovnějších Češek a Čechů do třiceti let, co jsou dobří v byznyse, v kultuře, ve sportu, ve vědě...

Představte si, že exjavornický Štěpán Kozub se objevil v posledním vydání seznamu mladých hvězd '30 pod 30'. Každý snad víme, co tenhle skvělý herec, bavič, umělecký ředitel, improvizátor a kreativec umí, v poslední době na sebe fakt hodně upozornil. Ač kultura dostává na frak, Štěpán byl mimořádně aktivní. Však se v 5. epizodě 'sKORO NA mizině - Zával' mohl na šachtě obořit na golema, protože víte, kde on byl? On byl u Šípa a víte kdo je Šíp?! :-)

Štěpán se dostal do vybrané společnosti, TOP 30 s ním tvoří třeba biatlonistka Markéta Davidová, fotbalista Tomáš Souček (West Ham), Karel Müller (farář, youtuber) nebo zpěvačka Monika Bagárová.

No, je mu teprve 24, ještě dlouho nám může dokazovat, že do třicítky vyvolených patří.

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.