Spouštíme Katalog Jesenicka, na jednom místě budou "všichni"

01.06.2023

Tak jo, posouváme o kousek vpřed naše snažení v propojování Jesenicka. Prakticky nemine den, kdy by nás něco místního nepřivedlo k úžasu anebo kdy bychom nepřivedli někoho k úžasu my. Až příliš často se ale setkáváme s tím, že zdejší lidé neví, kolik tady máme šikovných řemeslníků, kdo všechno vyrábí skvělé zákusky, jaké firmy se příkladně starají o své zaměstnance, od kolika producentů máme možnost nakupovat lokální potraviny, v jakých zařízeních se postarají o naše zdraví, kdo nám vyrobí skříň a jakým oblečením ji naplníme, kam pošleme přátele na večeři, co za sportoviště tu máme k dispozici, s jakým množstvím kamionů jezdí místní autodopravci, od koho si můžeme nechat postavit dům a kdo tady poskytuje fajn služby?

Pokusíme se vyplnit tuhle informační mezeru. Máme sen, dostat na jedno místo (skoro) všechny podniky a podnikatele, farmáře a výrobce potravin, řemeslníky, kreativce, poskytovatele všemožných služeb, dopravce i autoservisy, obchody i obchůdky, gastronomická zařízení, sportoviště, doktory a zdravotnická zařízení, školy a vzdělávací instituce, úřady i organizace…

Servis to má být pro vás - čtenáře positivJE, servis to má být i pro všechny výše zmíněné. Vypouštíme do světa Katalog Jesenicka a slibujeme, že do něj budeme přidávat další a další… Klidně se ozvěte vy, kteří jste se v něm prozatím nenašli a klidně nám napište vy, kteří jste v něm neobjevili svoje oblíbence (positivJE@positivJE.cz).

Jsme nejsilnější lokální médium, Katalogem Jesenicka chceme přispět k nárůstu interakcí mezi zaměstnavateli a zaměstnanci, dodavateli a odběrateli, výrobci a kupujícími, poskytovateli a klienty, prodejci a zákazníky…

Podívejte se zejména na sekce Průmysl. V ní jsme nejdál, pod barevnými logy CS-CONT, Fenix, Plastkon a Stomix najdete profily důležitých firem. Další porce prezentací je v sekci Obce, kde se digitální vizitkou na positivJE mohou pyšnit v České Vsi, Jeseníku, Mikulovicích, Písečné a Zlatých Horách.

Foto (zdroj): Unsplash

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.