Šestý díl positivJE PODCASTU obstaral Daniel Bosák

16.10.2022

S další epizodou positivJE PODCASTU se Veronika Bláhová vypravila do Rychlebských hor, kde v souladu s přírodou žije Daniel Bosák. Rodák z Prostějovska se před nějakými čtyřmi lety rozhodl poněkud přeskládat život a dneska nedaleko Javorníku buduje prostor pro setkávání. Sdílením své životní cesty inspiruje druhé, jeho youtubový kanál i facebookový profil jsou toho důkazem.

Danovo povídání šlo opravdu do hloubky, navíc si to celé vedl více méně sám :-) Dozvíte se, co ho přivedlo z rovinaté Hané na Javornicko. Mluvil o důležitosti jeho vztahu s tátou, o lásce, o prožívání toho tady a teď. Popsal, jak vypadal jeho den před tím, než, citujeme "prozřel", a jaký je jeho typický den teď.

"Dostali jsme se ke smyslu života, k tomu, jak pořád něco chceme kontrolovat, jak chceme opravovat Boha, jak pochybujeme o dokonalosti Existence, jak pořád chceme něco ovlivňovat, vylepšovat, měnit. A jak přitom jen nevidíme, že to vše je jen to, co ještě nechápeme, čemu ještě nerozumíme, co ještě nejsme schopni vidět, kam jsme zatím nedošli,", zhodnotila svůj pocit z natáčení Veronika.

positivJE přináší příběhy zajímavých lidí a Daniel Bosák zajímavý jistojistě je. Nejlíp asi uděláte, když si šestou epizodu naladíte, a pak nám dáte vědět, jak se vám to líbilo. To zpomalení, o jakém Dan mluví, se občas může hodit každému.

Foto (zdroj): Martin Chromek a Facebook Daniel Bosák

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.