Sedm titulů Czech Hotel Awards 2022 putuje na Jesenicko

07.05.2022

Žijeme v přesvědčení, že dlouhodobě poctivá práce dává nejlepší výsledky. A poctivou práci odvádí spokojení zaměstnanci, nad kterými jsou osvícení šéfové a šéfky. A ty všechny k té kvalitě popohánějí spokojení zákazníci. Takové perpetuum mobile :-)

Na téhle filozofii stojí i národní soutěž Czech Hotel Awards, jejíž pravidla by měla přinášet vavříny právě těm hotelům, ve kterých se o spokojenost hostů stará kvalitní personál od majitele po uklízečku. A nás na Jesenicku, regionu s čilým cestovním ruchem, má zajímat, kolik ubytovacích zařízení do těchto kritérií zapadá, a která z nich jsou schopna uspět v hlasování spokojených hostů.

Za jesenický region bylo v šesti kategoriích nominováno celkem 14 hotelů. Při oznamování výsledků v Olomouckém kraji šlo na pomyslné pódium pět z nich, dva rovnou dvakrát! V soutěži Czech Hotel Awards 2022 byl jako nejlepší tříhvězdičkový hotel označen zlatohorský Hotel Praděd Thamm. Druhý se umístil Horský hotel Skiland Ostružná, bronzová příčka mezi tříhvězdami připadla Hotelu Červenohorské sedlo.

Jesenicku se dařilo i mezi hotely pyšnícími se čtyřmi hvězdičkami, tam si druhou pozici rezervoval hotel Villa Regenhart a třetí místo obsadil jesenický Hotel Slovan.

Poslední úspěšnou kategorií byla kategorie wellness & spa, kde se vítězem stal výše zmíněný Hotel Červenohorské sedlo, a kde své druhé stříbro obdržela Villa Regenhart z Jeseníku.

Nebodovali jsme tedy jen v kategoriích pět hvězd a kongresový hotel, ovšem těchto sedm umístění na stupních vítězů prokazuje, že Jesenicko má návštěvníkům co nabídnout.

Gratulujeme oceněným zařízením a přejeme, aby se jim vždy dařilo mít spokojené zaměstnance i spokojené hosty, to je totiž ta vítězná kombinace.

Foto (zdroj): Hotel Červenohorské sedlo

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies