Růst kvality služeb na Jesenické poliklinice nezpomalí ani příští rok

13.12.2022

Nejde přehlédnout progres, jaký pod novým vlastníkem činí Jesenická poliklinika, po nemocnici druhý nejvýznamnější poskytovatel zdravotní péče v regionu. Poliklinika na Dukelské ulici není pouhou "střechou" pro doktory, kteří tady buď jsou anebo nejsou. Poliklinika se velmi hlásí ke spoluzodpovědnosti za dostupnost zdravotních služeb, jaké tady potřebujeme mít.

Proto ta kampaň s věhlasným MUDr. Pirkem k hledání ambulantního kardiologa. Na nedávném výročním setkání majitele polikliniky Milana Plesara s nájemníky jeho Jesenické polikliniky zaznělo něco málo z plánů na obsazení dalších ordinací. Jesenicko potřebuje neurologa, imunologa a alergologa, a taky kožního lékaře. Z dosavadní zkušenosti víme, že když se na poliklinice zavelí, že se nějaká pozice obsadí, dříve či později se to povede.

Lékaři pracující v tomto zařízení se sešli, aby se dověděli něco o nejbližších plánech, kam patří například zateplení objektu či výše zmíněné hledání dalších lékařů. Mluvilo se i o dalším rozvoji objektu. Protože pořád je do čeho investovat, i když za poslední tři roky do budovy polikliniky přiteklo 37,7 milionů korun. To není vůbec málo.

Foto (zdroj): Jesenická poliklinika

Made in Jesenicko © 2024 positivJE. Všechna práva vyhrazena.